
На Донбасі вже три тижні блокують постачання вугілля з окупованих територій, інформують Патріоти України з посиланням на ВОЇ.
Відсьогодні, 17 лютого, в Україні почав діяти надзвичайний режим в енергетиці. Рішення про його впровадження уряд ухвалив два дні тому.
Заощаджуватимуть – промисловці. У пікові години вони мають скоротити споживання електрики на 10%. Де можна, мають перейти на альтернативні джерела енергії. Порушникам режиму Кабмін погрожує штрафами і нагадує, що дотримання рекомендацій - умова, за якої вдасться уникнути віялових відключень і для населення.
Надзвичайні заходи впровадили на місяць, до 17 березня, заради економії антрацитового вугілля, пояснюють у Кабміні. Постачання такого вугілля з окупованих територій Донбасу на трьох ділянках залізниці вже три тижні блокують добровольні батальйони. В такий спосіб виступають проти торгівлі з окупантами. Кажуть, що за цей час не пропустили понад 35 тисяч вагонів.
Тим часом блокада дісталася автодоріг. Напередодні ввечері блокпост облаштували на бахмутській трасі поблизу селища Золоте на Луганщині. Про це учасники блокади повідомили через Facebook. Які саме вантажі вони не пропускатимуть, не пояснили.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...