Чому б не Бориспіль? Кияни просять позбавити їхнє місто столичного статусу

На думку ініціатора петиції, це вирішить всі проблеми столиці.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

На сайті Київської міської ради з’явилася петиція з проханням перенести столицю з Києва в інший населений пункт, повідомляють Патріоти України.

Житель столиці впевнений, що транспортне навантаження на місто, рівень забруднення повітря, проблеми перенаселення і незаконні забудови зникнуть самі по собі після відмови Києва від столичного статусу.

"Если данная петиция будет подписана, коренным жителям столицы больше не придется терпеть приезжих граждан на своих улицах. Киев не резиновый. В связи с этим возможно меньшее количество людей в общественном транспорте, пробок, и так далее", - стверджує киянин. Щоб цю петицію розглянула столична влада, вона повинна набрати 10 тис. голосів.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...