Чи буде 8 Березня вихідним днем: Чиновники дали відповідь

Чиновники вважають, що 8 березня цього року залишиться державним вихідним.

Ілюстрація: ЗМІ

8 березня цього року як і раніше буде державним вихідним днем, повідомляють Патріоти України

Окрім того, 7-го березня працедавцям рекомендовано скоротити робочий день на годину, а 9 березня, п'ятницю, теж зробити вихідним днем.

Запропоновано відробіток за 9 березня перенести на суботу, 3 березня. Нагадаємо, що найближчий вихідні дні після 8 березня – це неробочі дні на честь Пасхи, яка випадає на 8 квітня. 9 квітня (понеділок) – також державний вихідний день.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це дуже складна справа. ГПУ сама знищила докази вини Савченко" - політолог

п’ятниця, 23 березень 2018, 20:09

Ажіотаж навколо Надії Савченко - це помилка генпрокурора Луценка, яку можна пояснити відсутністю юридичної освіти і знань процесуального законодавства і бездіяльністю його більш кваліфікованих помічників, вважає експерт.​. Генеральна прокуратура власни...

"Площадка для конфликта не обустроена, но на смену Путину идет новое поколение" - російський політолог

п’ятниця, 23 березень 2018, 19:57

Процедурна ненасильницька зміна влади вперше в історії у РФ - ось головна загальнонаціональна задача для пропутінських кіл і для опозиції. "Тема "преемника" прячет главное обстоятельство: обеспечение преемства после Путина – не задача Путина, и не в ко...