Чи буде 8 Березня вихідним днем: Чиновники дали відповідь

Чиновники вважають, що 8 березня цього року залишиться державним вихідним.

Ілюстрація: ЗМІ

8 березня цього року як і раніше буде державним вихідним днем, повідомляють Патріоти України

Окрім того, 7-го березня працедавцям рекомендовано скоротити робочий день на годину, а 9 березня, п'ятницю, теж зробити вихідним днем.

Запропоновано відробіток за 9 березня перенести на суботу, 3 березня. Нагадаємо, що найближчий вихідні дні після 8 березня – це неробочі дні на честь Пасхи, яка випадає на 8 квітня. 9 квітня (понеділок) – також державний вихідний день.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Молодий місяць принесе справедливе покарання винним у війні в Україні: Астролог назвала у своєму прогнозі терміни

вівторок, 28 червень 2022, 19:59

У липні поточного року Молодий місяць принесе справедливе покарання та навіть смерть винним в агресії проти України. Про це повідомляє астролог Олександра Івашина в Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в країні, яка загарбує чужі терито...

Висновки щодо "ракетної дуелі", яка сталася за ці дні, - Serg Marco

вівторок, 28 червень 2022, 14:52

За останній тиждень-два українськими ракетними військами були вражено багато "жирних" цілей. Це і "Василь Бабах", і кілька ударів по Зміїному, і знищення кількох складів боєкомплекту, і ще низка цілей, що не потрапили до загального зведення. Своєрідним...