Чи отримають українські вулиці від Єврокомісії обіцяні точки Wi-Fi? (відео)

На територію України може поширитись ініціатива Європейської Комісії «FreeWiFi4EU», в рамках якої створюються у ключових містах вільні точки доступу до мережі WiFi для соціальних та побутових потреб.

Єврокомісія пообіцяла Україні безкоштовний Wi-Fi. Фото itc.uaЗа інформацією Watche, урядовці стверджують, що в рамках реалізації проекту, — як локально, так і в цілому по Європі, — вдасться вдосконалити торгівлю, безпеку і надати підприємцям більше можливостей, передають Патріоти України.

Згідно повідомлення плата за роумінг в разі долучення до «FreeWiFi4EU» може знизитись до рівня локальної абонплати абонентів.


Опублікував: Олена Сім
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Російські танки у Луганську": Українська розвідка програє інформаційну війну спецслужбам Росії

неділя, 28 листопад 2021, 17:39

Мовиться про те, що з метою дезінформації українського вищого військовополітичного керівництва спецслужбами РФ було здійснено так званий "контрольований витік інформації". Себто в мережу викинули відео і через "корисних ідіотів" на кшталт Бутусова і К в у

Хіти тижня. "Норвегия показала, как игры с газом способны сделать "Газпрому" нервы", - Анти-Колорадос

неділя, 28 листопад 2021, 15:00

"Как говорил Шерлок Холмс: "Люди вообще невнимательны". Вот даже с учетом энергетического кризиса в Европе кто-то интересовался, как там и что в плане топлива думает делать Чехия? Никто? А Швейцария? Тоже? И самое интересное, это – нормально. Мы привык...