Чоловік зазначає, що тепер деякі з таких архітектурних витворів внесені у світову скарбницю ЮНЕСКО.
"Чи знаєте ви, чим мірялися справжні швейцарські пацани, коли ще не було Гелендвагенів і S-klasse? Балконами!", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Марченко, передають Патріоти України.
"Багаті жителі Сент-Галлена будували балкони.
Тут, в Сент-Галлені, це справжні витвори мистецтва. Багатство, розкіш, повагу в суспільстві і самореалізація - все в одному балконі! Той ще челлендж, так?
Різьба на балконах розповідала про сім'ю господаря і його бізнесі.
Якщо це був купець, а вони випендрюйся найбільше, балкон показував, куди він їздив і що возив. На одному балконі я знайшов навіть банани.
І ось ще що цікаво. Таке самовираження дуже відрізняється від нашого.
Пройде сто років і про тих, хто їздив на Гелендвагенах в Києві, не згадає ніхто. Навіть їхні онуки.
А про справжніх швейцарських пацанів знаєте тепер навіть ви, за тридев'ять земель.
Їхні нащадки заробляють на туристах, які приїжджають на ці балкони подивитися. Деякі балкони внесені в світову скарбницю ЮНЕСКО. Є чому повчитися.

Давид Фрідріх побудував балкон в 1673 році. У 1720 його син, Йонас, балкон реконструював і в такому вигляді він зберігся зараз.

Коти сім'ї Барен, 1708 р

А це древньоешвейцарскій Майбах. 1675. Балкон зроблений по гравюрі художника і гравіровщика Маттеуса Меріан, який навчався в Сент-Галлені. Тут, до речі, банани))

1690 р

1690 р Судячи з глобусу, господар багато подорожував

А це щось типу Ланоса з синіми вогниками в фарах і хромування вихлопною трубою: дивіться, пацани, у мене теж є балкон!"
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Християни східногообряду 7 липня за новим стилем вшановують преподобного Фому з Малеї та мучеників Перегріна, Євангела і Лукіана. За старим стилем сьогодні відзначали церковне свято Різдво Іоанна Предтечі та язичницьке Івана Купала. Свято Купала украї...
Рішення про тимчасову зупинку військової допомоги Україні ухвалювалося безпосередньо за згодою Білого дому і не могло бути ініціативою окремих посадовців. Про це заявив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю LIGAnet, передають Па...