"Чим мірялися справжні швейцарські пацани?" - блогер показав предмети гордості "трушних" європейців (фото)

Чоловік зазначає, що тепер деякі з таких архітектурних витворів внесені у світову скарбницю ЮНЕСКО.

Фото: Facebook."Чи знаєте ви, чим мірялися справжні швейцарські пацани, коли ще не було Гелендвагенів і S-klasse? Балконами!", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Марченко, передають Патріоти України.

"Багаті жителі Сент-Галлена будували балкони.
Тут, в Сент-Галлені, це справжні витвори мистецтва. Багатство, розкіш, повагу в суспільстві і самореалізація - все в одному балконі! Той ще челлендж, так?
Різьба на балконах розповідала про сім'ю господаря і його бізнесі.
Якщо це був купець, а вони випендрюйся найбільше, балкон показував, куди він їздив і що возив. На одному балконі я знайшов навіть банани.
І ось ще що цікаво. Таке самовираження дуже відрізняється від нашого.
Пройде сто років і про тих, хто їздив на Гелендвагенах в Києві, не згадає ніхто. Навіть їхні онуки.
А про справжніх швейцарських пацанів знаєте тепер навіть ви, за тридев'ять земель.
Їхні нащадки заробляють на туристах, які приїжджають на ці балкони подивитися. Деякі балкони внесені в світову скарбницю ЮНЕСКО. Є чому повчитися.
Давид Фрідріх побудував балкон в 1673 році. У 1720 його син, Йонас, балкон реконструював і в такому вигляді він зберігся зараз.Коти сім'ї Барен, 1708 рА це древньоешвейцарскій Майбах. 1675. Балкон зроблений по гравюрі художника і гравіровщика Маттеуса Меріан, який навчався в Сент-Галлені. Тут, до речі, банани))1690 р1690 р Судячи з глобусу, господар багато подорожувавА це щось типу Ланоса з синіми вогниками в фарах і хромування вихлопною трубою: дивіться, пацани, у мене теж є балкон!"
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...