Давно пора скасувати в Україні так звані "свята" червнох комуно-совіцьких "візьволітелів": з'явився календар без травневих вихідних (фото)

Голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович опублікував проект нового календаря державних вихідних і святкових днів.

Про це він написав у Facebook.

"Що, коли і як святкуємо. Ознайомитися з повним текстом проекту Закону “Про державні та інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні”, можна за посиланням. Свої пропозиції до проекту Закону надсилайте на public@memory.gov.ua до 1 березня 2017 року.
Прошу пошируювати і підтримувати"

Інститут національної пам'яті пропонує відзначати наступні державні свята, які є неробочими днями: Шевченківський день – 9 березня; День пам'яті та примирення – 8 травня; День Конституції України – 28 червня; День незалежності України – 24 серпня; День сім'ї – друга п'ятниця вересня; День захисника України – 14 жовтня.

До них додаються три традиційні: Новий рік – 1 січня; Різдво Христове – 7 січня; Великдень – один день (неділя).

Як на мене то цей календар є не зовсім, не до кінця виваженим, не зовсім українським, як на мене якійсь половинчастий, хоча те що скасовуються такі одіозні окупупаційні "света" як "8 березня" - "День жінки", а де факто це день народження однієї з кохонок червоного російського диктатора і сифілітіка - Володимира Ульянова (Леніна) - не то Клари Цеткін, не то Рози Люксимбург та 1-2 травня - "день якоїсь там солідарності - невідомо кого і з ким" ще безперечно великий плюс цьому календарю.

Залишилось розібратися з ще одним так званим "праздніком" червоних комуно-російських окупантів та імперіалістів - "9 травня" - так званй "День Перемоги у ВВВ". Як на мене то для України і українців не було жодної "Перемоги" :

1. Одного окупанта - коричнивий німецький нацизм та імперіазім, замінив старий у декілька раз жорстокіший за ницизм - червоний російсійкий комуно-націоналізм та імперіалізм, який знищив 35 мільйонів українців.

2. У західній історіографії немає такого поняття як "ВВВ" (російською "ВОВ") - там є Друга Світова. ВВВ придумана червоною російською пропагандою, для того щоб прихововати деякі беззапечечні 100% факти початку 2Світової війни зокрема те що цю війну розпочали в Європі німецькі нацисти (3Рейх) і червоні російські імперіалісти (СРСР), разпочали разом з розділу суверенної Польщі згідно Пакту Молотова-Рібентропа. Готувалися до цієї війни разом - провідні генерали і фельдмаршали німецьких Вермахту та Люфтвафе проходили навчання в СРСР. Руда чорних та кольрових металів, хліб та інша стратегічна сировина постачалася в 3Рейх з СРСР а ж до 22 червня 1941 року.

3. У роки 2 Світової, тільки з території теперішньої РФ, на боці 3 Рейху у різних підрозділах СС під проводом генералів Власова, Краснова воювало за "веру, царя і отечество" проти як вони вважали "червоної ленінсько-сталінської банди" за різними оцінками від 1.2 до 2 мільйонів росіян. А ще були значно менші і за чисельністю підрозділи СС в Україні, країнах Балтії. Тому 2Світову на тетиторії колишньої "імперії зла" та "тюрми народів"- СРСР слід було б називати Громадянська війна 1941-45 років, а не міфічною "ВВВ".

Враховуюче вище викладене пропонується - 8 травня зробити державним святом - "Днем визволення Європи від нацизму" або "Днем Перемоги над нацизмом", 9 травня зробити Днем памʼяті усіх українців жертв 2Світової та Днем примирення - тим більше що за православною церковною традицією жертв і померлих прийнято помитати після, а не до, конкретної дати.


Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таємнича загибель туристів на перевалі Дятлова: Дослідники вийшли на слід вбивці

понеділок, 23 квітень 2018, 14:13

З’ясували суть таємничих татуювань на тілі одного з загиблих. Дослідник обставин таємничої загибелі групи студентів на уральському перевалі Дятлова Валентин Дегтерев зробив нове відкриття, зазначають Патріоти України. У своєму блозі він зазначив, що на...

Хіти тижня. Кати московські: Підприємця, що проходив по розкраданню коштів Міноборони РФ, у СІЗО скалічили, зґвалтували та задушили

понеділок, 23 квітень 2018, 14:00

Чоловіка знайшли працівники петербурзького СІЗО №4 повішеним на шнурці від капюшона довжиною 40 см. Чоловіка знайшли працівники петербурзького СІЗО №4 повішеним на шнурці від капюшона довжиною 40 см. Тоді його смерть видали за спробу покінчити з собою....