
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк спростував слова голови Одеської ОДА про введення в Одесу тисячі бійців Нацгвардії. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.
"Щодо ситуації в місті Одеса. Декому потрібно припинити істерику напередодні 2-го травня.
Сил і засобів підрозділів Національної гвардії та Нацполіції цілком достатньо, щоб впоратися з будь-якими викликами. В разі провокацій з боку проросійських, антидержавних деструктивних сил і спроб дестабілізувати ситуацію в місті, правоохоронці відреагують жорстко і припинять безлади. Ми діємо в чіткій координації з підрозділами СБУ. Тривають контртерористичні заходи", - розповів Шкіряк.
Він додав, що необхідності вводити додаткові сили Нацгвардії в Одесу нема. "В разі необхідності для підсилення вистачить того, що є в наявності", - уточнив Шкіряк.
"Інформація надана губернатором Саакашвілі про "наказ президента ввести в Одесу додаткову 1000 бійців" не відповідає дійсності. Дивно, що високопосадовець такого рівня бере на себе ще функції головнокомандувача. Хоча, можливо, йому просто щось наснилося. Без коментарів", - написав радник глави МВС.
Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...
Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...