Денис Казанскій: 2 і 3 січня бойовики терористичної ДНР затримали понад 400 донетчан

Вони постраждали за те, що не хотіли сидіти на свята вдома.

Денис Казанский фото Facebook2 і 3 січня в зв'язку з порушенням комендантської години бойовики затримали 413 жителів окупованого Донецька за порушення комендантської години, зазначив журналіст Денис Казанський.

Журналіст Денис Казанський, в свою чергу, в блозі нагадав, що сепаратисти скасували комендантську годину тільки в ніч з 31 грудня на 1 січня.

"Донеччани постраждали тільки за те, що не хотіли сидіти на свята вдома, і затрималися на вулицях або в кафе. Ось так. Аж 413 злісних диверсантів пов'язали на свята. Як за Андропова (генсеку ЦК КПРС в 1982-1984 роках Юрія Андропова. - "ГОРДОН"). Облави в кафе! Кайф. Якісь гади навіть посміли розпивати в Новий рік алкогольні напої. чи це не фашизм? " - Запитав Казанський.


Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто рідніший: сталінський сокол чи українець патріот?

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:41

На злобу дня. Уроки життя: і таке лобне місце довго порожнім не буває... Одне слово, кому хочеться стати господарем у Києві, найкоротший шлях до крісла хазяїна столиці - через спорудження величного пам'ятника щирому українцю і меценату багатьох добрих ...

З архіву ПУ. "Попереду планети всієї": ЗСУ викликали фурор у країні НАТО

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:30

Збройні сили України взяли участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve 12 у Німеччині. Там вони вразили країни-члени НАТО своєю майстерністю і високим рівнем бойової підготовки. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів учасник навчань, українсь...