Державна дума намагається перенести вибори президента РФ на день окупації Криму

Профільний комітет російського парламенту рекомендував депутатам підтримати зміни до законодавства у частині проведення виборів президента.

Державна дума РФ. Ілюстрація https://www.rbc.ua/

У парламент РФ сьогодні внесені поправки, що передбачають, зокрема, перенесення виборів президента Росії в 2018 р. з 11 на 18 березня. Новину передають Патріоти України з посиланням на "РІА Новини".

Комітет Думи з державного будівництва і законодавства рекомендував нижній палаті парламенту прийняти в першому читанні зміни до виборчого законодавства. Поправки, в тому числі, передбачають перенесення виборів президента Росії в 2018 році з 11 на 18 березня.

Зараз вибори глави держави проходять в другу неділю березня. Згідно з поправками, якщо друга неділя є післясвятковим або робочим днем у зв'язку з перенесенням свят, то день голосування переноситься на наступний - тобто третю неділю місяця. У 2018 року це буде 18 березня.

Пакет поправок внесли на розгляд до Держдуми голова комітету Ради федерації з конституційного законодавства Андрій Клішас і сенатор Анатолій Широков. Мета ініціативи - зробити вибори більш прозорими, лібералізувати підхід до призначення спостерігачів і підвищити доступність виборчих дільниць.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Прихожане УПЦ МП одурманены и одурачены вороватыми пашами-мерседесами, но покажите кто и когда их пытался образумить", - Борислав Береза

п’ятниця, 31 березень 2023, 13:52

"Я смотрю на это фото и вижу не паству УПЦ МП, а заблудших и одурманенных людей. До душ и мозгов этих людей достучались московские попы, которые используют их в своих интересах. Эти люди лишь инструменты в руках такой мерзости, как Паша-мерседес", - пи...

Потап та Каменських розлучаються? Відомий блогер запевнив, що Настя вже подала заяву

п’ятниця, 31 березень 2023, 13:43

Шанувальники продюсера Потапа та співачки Насті Каменських стурбовані новинами стосовно особистого життя пари. Після заяв експідопічної шоумена GIP C про його домагання у Мережі почали обговорювати можливий розрив зіркового подружжя. Зокрема, відомий б...