Україна планує підключити ще одну телевежу для здійснення телевізійного мовлення на територію Криму. Для цього планується модифікувати передавач у Чаплинці. Повідомив один із членів Національної ради з питань та радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Нову фазу реалізації інформаційної політики забезпечуватиме збільшення висоти державної вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Відповідні роботи заплановані протягом першої половини 2018 року. Також планується створення додаткового цифрового мультикомплексу на п’ять українських телеканалів, аналогове мовлення двох каналів та радіосигнал семи вітчизняних станцій.
"Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим. Таким чином, українське мовлення на територію Криму у 2018 році буде здійснюватися вже з двох веж – Чонгарської і Чаплинської. Розвиток телерадіомовлення в цих районах буде здійснюватися шляхом надання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення дозволів на тимчасове мовлення, як це робиться в зоні проведення АТО", - пояснив Костинський.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...