Дістатись до кожного кримчанина: Україна нарощує телевежу на Чонгарі

Для забезпечення нової фази реалізації інформаційної політики буде збільшено висоту державної вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів.

Фото: Детектор медіа.Україна планує підключити ще одну телевежу для здійснення телевізійного мовлення на територію Криму. Для цього планується модифікувати передавач у Чаплинці. Повідомив один із членів Національної ради з питань та радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

Нову фазу реалізації інформаційної політики забезпечуватиме збільшення висоти державної вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Відповідні роботи заплановані протягом першої половини 2018 року. Також планується створення додаткового цифрового мультикомплексу на п’ять українських телеканалів, аналогове мовлення двох каналів та радіосигнал семи вітчизняних станцій.

"Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим. Таким чином, українське мовлення на територію Криму у 2018 році буде здійснюватися вже з двох веж – Чонгарської і Чаплинської. Розвиток телерадіомовлення в цих районах буде здійснюватися шляхом надання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення дозволів на тимчасове мовлення, як це робиться в зоні проведення АТО", - пояснив Костинський.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Росії придумали спосіб захисту від дронів за допомогою... пенсіонерів

неділя, 4 червень 2023, 0:30

Для боротьби з “безпілотниками ЗСУ” російський полковник запасу, а також “військовий експерт” Сергій Хатильов пропонує залучати цивільних осіб, які можуть чергувати на дахах будинків. Про це повідомляє Telegram-канал Brief, передають Патріоти України. ...

"Люблю читать нытье всяких беглых предателей, которые уже поняли, что поставили не на тех, но бежать тупо некуда", - блогер

неділя, 4 червень 2023, 0:15

"Моя любимая рубрика: от «Киев за 3 дня» до «Путин не пострадал» и «Мы не можем потерять Белгород». Отдельное guilty pleasure — читать нытье всяких беглых предателей из Одессы и Харькова, которые уже поняли, что поставили не на тех, но бежать тупо неку...