Україна планує підключити ще одну телевежу для здійснення телевізійного мовлення на територію Криму. Для цього планується модифікувати передавач у Чаплинці. Повідомив один із членів Національної ради з питань та радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Нову фазу реалізації інформаційної політики забезпечуватиме збільшення висоти державної вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Відповідні роботи заплановані протягом першої половини 2018 року. Також планується створення додаткового цифрового мультикомплексу на п’ять українських телеканалів, аналогове мовлення двох каналів та радіосигнал семи вітчизняних станцій.
"Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим. Таким чином, українське мовлення на територію Криму у 2018 році буде здійснюватися вже з двох веж – Чонгарської і Чаплинської. Розвиток телерадіомовлення в цих районах буде здійснюватися шляхом надання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення дозволів на тимчасове мовлення, як це робиться в зоні проведення АТО", - пояснив Костинський.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...