Україна планує підключити ще одну телевежу для здійснення телевізійного мовлення на територію Криму. Для цього планується модифікувати передавач у Чаплинці. Повідомив один із членів Національної ради з питань та радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Нову фазу реалізації інформаційної політики забезпечуватиме збільшення висоти державної вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Відповідні роботи заплановані протягом першої половини 2018 року. Також планується створення додаткового цифрового мультикомплексу на п’ять українських телеканалів, аналогове мовлення двох каналів та радіосигнал семи вітчизняних станцій.
"Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим. Таким чином, українське мовлення на територію Криму у 2018 році буде здійснюватися вже з двох веж – Чонгарської і Чаплинської. Розвиток телерадіомовлення в цих районах буде здійснюватися шляхом надання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення дозволів на тимчасове мовлення, як це робиться в зоні проведення АТО", - пояснив Костинський.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...