Для чого сліпим потрібні сни і як вони їх бачать (відео)

​Сни завжди асоціюються з візуальною інформацією. Уві сні ми бачимо нехай і спотворені, але відображення реального світу. Але які сни можуть бачити люди, сліпі від народження?

Навіщо взагалі потрібні сни? Чи потрібні вони у принципі незрячій людині, приєднуються до питання Патріоти України? Звісно, так.

У науці існує відразу кілька версій про те, навіщо людині потрібні сни, і жодна з них не зводиться до зору як такого. Але, зрозуміло, сліпа від народження людина буде відчувати щось інше, ніж зряча, якісно інший досвід. А ось який, ви дізнаєтеся, подивившись наступний ролик, створений студією «Научпок».

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Урожай помідорів та перцю буде щедрим: Як приготувати ефективне добриво

четвер, 29 лютий 2024, 4:15

Одним із ефективних способів може бути власне добриво, яке не тільки сприяє зростанню розсади, але й покращує імунітет рослин і забезпечує додаткове живлення. Для приготування цього добрива знадобляться кропива, чистотіл звичайний та кульбаба. Потрібно...