До Берліна вони дійдуть: Дружина гамселить росіянина за кожну вподобайку в соцмережах (відео)

​Чоловік скаржиться, що жінка б'є його регулярно. При чому до такої міри, що йому навіть довелося звернутися в лікарню.  Про це сказано в групі Mash/Меш у Facebook.

Фото з відкритих джерел

Дівчина виносила вердикт кожній фоловерці чоловіка. Патріоти України пропонують приклад їхнього листування:

- Чому стільки твоїх лайків під авами?
- Скільки?
- Під кожною оголеною. Не знала, що тобі такий смітник подобається.
- Так це все 2015 рік.

"Вона контролює мою сторінку. Перевіряє кожне фото, на предмет того, чи з'явилися нові лайки. Якщо цей лайк від симпатичної дівчини, вона може почати писати їй погрози", - розповідає чоловік.

Він всерйоз побоюється за своє життя, тому навіть забирати комп'ютер прийшов не один, а з групою підтримки, однак дівчина вважає жертвою саме себе.

Потерпілий зняв побої, проте в поліцію поки не звертається.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не треба звинувачувати в усьому ТЦК": Генерал Муженко розповів, що не так з мобілізацією в Україні

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:31

Колишній головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю заявив, що проблеми з мобілізацією в нашій країні відбуваються через недотримання законодавства. Зокрема, Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», передають Патріоти ...

"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:18

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України. Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож...