До української "еліти" у Трампа ставляться дуже погано, але не все так песимістично - Ілля Пономарьов

У той же час, переконаний політик, у Вашингтоні є люди, які намагаються пояснити новообраному президенту США важливість українського питання.

Дональд Трамп. Фото:www.rbc.ua

У команді майбутнього президента США Дональда Трампа не вважають Україну значущим фактором у міжнародній політиці, дуже погано ставляться до української "еліти" і хочуть домовитися з Росією. Про це в блозі для Обозревателя написав екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов, інформують Патріоти України.

За його словами, пріоритетом нової адміністрації є Сирія і в цілому боротьба з ісламським тероризмом. Угода з Росією потрібна для того, щоб війна на Донбасі і анексія Криму не відволікали їх від вирішення, з їх точки зору, дійсно важливого питання, пише Пономарьов.

У той же час, переконаний він, у Вашингтоні є люди, які намагаються пояснити важливість українського питання.

"Хтось із нової команди це розуміє, більшість - ні. Так що тут потрібні синхронні зусилля з боку світлих сил; українська дипломатія могла б бути і більш активною, розумною і прагматичною в цьому напрямку і не створювати нові лінії напруженості, наприклад, голосуваннями по Ізраїлю", - зазначив Пономарьов.

Незважаючи на це, він дивиться на призначення, які йдуть зараз у Вашингтоні, "скоріше оптимістично".

"Всупереч спекуляціям ЗМІ (в значній мірі саме внаслідок внутрішньовашингтонської боротьби) ніяких там "друзів Путіна" немає. Є яструби і є прихильники "realpolitik", але симпатиків Росії типу Майкла Макфола в адміністрації Обами у Трампа і не пахне", - підкреслив політик .

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Янукович вірив у Кремль, а Кремль його використовував", - Портников

субота, 11 липень 2020, 14:45

Кремлю цікавий тільки той, кого можна використовувати для досягнення власних цілей. Але для того, щоб домогтися успіху в Україні, Кремль – ненадійна опора. "Можна уявити собі, яким був би гамір цього тижня, якби 2014 року Віктор Янукович всидів би на т...

Квартиру дочки Назарбаєва вартістю 230 мільйонів виявили у російській столиці

субота, 11 липень 2020, 14:29

А разом з нею - і новий офшор.... Квартиру вона придбала в 2006 році, коли була ще простим депутатом, потім в 2012 році переоформила її на якусь «Файерс Трейдер ЛТД», а в 2015 році знову переписала квартиру на себе, з чого випливає, що і компанія також...