Дослідження Mars Orbiter доводять існування життя на Червоній планеті

Камера космічного зонда Mars Orbiter передала на Землю серію нових знімків поверхні Марса. Аналіз знімків дозволив вченим висунути нову теорію про ймовірність життя на Червоній планеті, точніше в її надрах.

Фото від invaders.com.ua

Дослідженнями займалися експерти NASA, які помітили на одній з фотографій несподіваний артефакт, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости

На марсіанському грунті розгледіли скелет тварини, яка за зовнішніми ознаками могла бути схожою на земних ящірок. Згідно з новою гіпотезою, білкове життя на Марсі могло змінитися під впливом різних факторів.

Ставлення уфологів до ситуації виявилося більш позитивним. Ентузіасти поспішили заявити, що нові знімки від орбітального апарату Mars Orbiter дозволяють впевнено говорити про велику ймовірність існування розумного життя на Червоній планеті і навіть виникнення розвинених цивілізацій. «Доказом» стало підвищена активність НЛО, зафіксована після передачі нових знімків на Землю.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...

"Их нравы": У Самарі похвалилися, що після бомбардувань України можуть про всяк випадок... сховатися у бункери (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 0:33

"Іх нрави": спочатку напасти на Україну, нищити її енергетичну інфраструктуру, сподіваючись на безкарність, - а тоді Самара за 900 км від України гордо розповідає, як глибоко може сховатись в бункери. Клоуни...", - написав політтехнолог Олексій Голобуц...