Довгих років разом! Сьогодні річниця весілля у родини Порошенків

​8 вересня Петро і Марина Порошенко відзначають 33 річницю весілля.

Фото: Петро і Марина Порошенко в молодості (Trendy-U)Патріоти України нагадують історію відносин президентського подружжя в фотографіях.

Відомо, що Петро Порошенко зустрів майбутню дружину на студентській дискотеці. Однак відносини між хлопцем і дівчиною зав'язалися через півроку, коли їх разом відправили в колгосп збирати урожай.Через рік Петро і Марина вирішили одружитися. Буквально через тиждень після подачі заяви в ЗАГС, Петра Порошенка призвали до армії. Заради весілля Петра відпустили з армії на десять днів.

Весілля нинішньої президентської пари відбулася 8 вересня 1984 року. За 33 роки спільного життя Петро і Марина Порошенко народили і виховали чотирьох дітей. Крім того, президентське подружжя виховує двох онуків - Петра і Єлизавету.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...