На відновлення Пнівського замку на Надвірнянщині передбачені кошти з обласного бюджету, а також відділ культури подав документи на міжнародний конкурс проектних заявок у рамках програми транскордонного співробітництва "Польща, Білорусь, Україна" — і сподівається на перемогу. Результати конкурсу очікують отримати у лютому.
Щоб почати реконструкцію, депутати на десятій сесії Надвірнянської районної ради підтримали зміни до рішення 2009 року про надання відділу культури права оперативного управління замком XV століття. Власником замку залишається районна рада в особі територіальної громади.
У Пнівському замку до сьогодні найкраще збереглась північна стіна.
На відбудову західної вежі замку залучать і 400 тисяч гривень, які здобули на обласному конкурсі проектів.
Більше дивіться у сюжеті NadvirnaTV:
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...