Друге дихання твердині - відновлення старовинного замку на Прикарпатті (відео)

В бюджеті вже закладені кошти на його реконструкцію.

Пнівський замок На відновлення Пнівського замку на Надвірнянщині передбачені кошти з обласного бюджету, а також відділ культури подав документи на міжнародний конкурс проектних заявок у рамках програми транскордонного співробітництва "Польща, Білорусь, Україна" — і сподівається на перемогу. Результати конкурсу очікують отримати у лютому.

Щоб почати реконструкцію, депутати на десятій сесії Надвірнянської районної ради підтримали зміни до рішення 2009 року про надання відділу культури права оперативного управління замком XV століття. Власником замку залишається районна рада в особі територіальної громади.

У Пнівському замку до сьогодні найкраще збереглась північна стіна.

На відбудову західної вежі замку залучать і 400 тисяч гривень, які здобули на обласному конкурсі проектів.

Більше дивіться у сюжеті NadvirnaTV:


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Багато хто скептично поставився до заяви Макрона про направлення військ ЄС до України. Але раніше про таке на Заході навіть думати боялися", - нардеп

середа, 28 лютий 2024, 0:30

"Багато хто скептично поставився до заяви Макрона про те, що окремі країни ЄС нібито можуть направити війська на допомогу Україні", - пише нардеп Єгор Чернєв у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:. "Але треба зауважити, що ...