Дружня компанія кота та кролика зачарувала користувачів інтернету (фото)

Існує теорія про те, що друзі та пари, які багато часу проводять разом, незабаром насправді стають схожими один на одного.

Підтвердженням цієї гіпотези стане історія про двох кращих друзів - рудого кота Гаса та кролика породи фламандський гігант на прізвисько Уоллес, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Ці домашні тваринки разом росли та з часом набули спільні риси - наприклад, у них однаковий колір шерсті та на сьогоднішній день вони відносно близькі за розмірами.

Але, як свідчать знімки у соціальних мережах, їх схожість не обмежується тільки зовнішнім виглядом. Два брата-близнюка однаково забавно просять у господині частування, сплять та доглядають за собою.

Власники Гаса та Уоллеса не могли залишити без уваги настільки незвичайні відносини та створили сторінку у Instagram, де публікують зворушливі фото кращих друзів. Дивіться та заряджайтеся позитивом!

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона", - блогер із Одеси

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:14

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона. Британский премьер в Мадриде, где стояла жара, иронично предложил коллегам раздеться до пояса, мол, тогда будем походить на «решите...

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало", - Голобуцький

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:00

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало. Освобождены будут все земли Украины. А Стрелков будет доживать свой век где-то под Житомиром. Как заключённый за военные преступления", - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...