"Дружина - росіянка, але тепер за хохлів, вдома в вишиванці ходить": Орлуша розповів про ставлення до України в Криму

Відомий поет відзначив, що навіть "вата-ватна" наразі переглядає свої погляди.

Фото: YouTube.На сьогоднішній день ставлення до анексії Криму Російською Федерацією на самому півострові змінилося. Про це заявив відомий російський поет Андрій Орлов (Орлуша), передають Патріоти України з посиланням на "Апостроф".

"І ще: навіть "вата-ватна", таксист, який був в проросійській самообороні, почавши зі стандартного "Слава Богу, ми тепер в Росії", смутніє, коли розмова переходить на економіку, ціни, курортний сезон. І каже: "Сьогодні, може, і по-іншому б проголосували. Дружина - росіянка, але тепер за хохлів, вдома в вишиванці ходить, а що купити треба - в Херсон її вези!..", - зазначив він.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна в Індексі сприйняття корупції. Влада не виконала "домашнє завдання"

середа, 26 січень 2022, 6:50

За результатами 2021 року, Україна втратила один бал у щорічному Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI) від Transparency International. Грузія, Вірменія та Молдова й досі попереду. . На тлі подій, що відбуваються, ця втрата мо...

На Балканах може початися нова війна. Серби готуються знов переглянути кордони в "пороховому льосі" Європи

середа, 26 січень 2022, 6:10

Палає не тільки в нас. Уже кілька тижнів поспіль не вщухають розмови про війну в Боснії. Напруга сягнула такого рівня, що популярна Facebook-сторінка The Balkans, яка раніше постила смішні меми, красиві картинки й цікаві факти, два тижні тому звернулас...