Дружина відомого українського політика оголосила про розлучення

Дружина відомого українського політика, заступника міністра регіонального розвитку Лева Парцхаладзе, Леся Матвеєва-Парцхаладзе, оголосила про розлучення.

Цю новину вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

"Наша со Львом совместная история продлилась 10 лет. В эти дни она заканчивается. Наш брак подарил нам двух замечательных детей и массу прекрасных воспоминаний. В скором времени мы продолжим наше общение в статусе добрых друзей, которые всегда поддержат и помогут друг другу", - написала Леся Матвеева-Парцхаладзе.

Вона подякувала усім близьким хто "с пониманием отнеслись к нашему взвешенному решению"

"Мы приняли решение сообщить о нашем разводе, так как не считаем необходимым скрывать этот факт от общественности. Взамен просим лишь понимания и толерантности", - добавила Леся.

Нагадаємо, що Леся Матвєєва-Парцхаладзе - психоаналітик, консультант з особистісного розвитку, викладач Міжнародного інституту глибинної психології, колумніст. Раніше працювала телеведучою на найбільших телеканалах ("Новий канал", "Інтер", "1 + 1").

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Як у детективі Агати Крісті: У Києві отруїли талієм цілу родину

середа, 12 грудень 2018, 3:00

Для летального результату достатньо 1 грама талію. У Максима Білоконя в організмі виявили 80 грамів. Київську родину отруїли талієм - високотоксичною речовиною. Першим від неї помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Спочатку у нього проявилися симптоми...

​"Все закончится плачевно и для Кремля, и для народа РФ": Російський експерт про провокації Кремля з Ту-160 в Венесуелі

середа, 12 грудень 2018, 0:30

На більш серйозні провокації проти потужного противника росіяни не зважаться. Проте у Вашингтоні все одно на це відреагують дуже жорстко.​. Поставки російських стратегічних бомбардувальників Ту-160 до Венесуели - це новий крок Кремля в конфлікті зі США...