"Дудл" до Дня Незалежності: Хто намалював святковий малюнок для пошуковика (ілюстрації, відео)

​Сьогодні, 24 серпня, до Дня Незалежності України пошуковик Google розмістив на своїй українській версії сторінки святковий дудл (дудл – це прикрашення головної сторінки Google до визначних дат).

Святковий дудл для GoogleЯк пояснює адміністрація Google, вказану "листівку" намалював український художник, дизайнер та ілюстратор Сергій Майдуков, повідомляють Патріоти України.

Цей дудл, як пише адміністрація пошуковика, зроблено з кольорів державного прапору України, День якого відзначали вчора, 23 серпня.

Майдуков із сином. Фото з Facebook МайдуковаУкраїна, як пише адміністрація Google, стала домом для майже 130 різних національностей. І їхнє розмаїття художник зобразив у літерах "Google".

А от український журналіст В’ячеслав Садовничий побачив у цій картинці щось божевільне.

Майдуков працював з такими відомими в усьому світі проектами, як The Washington Post, The Architectural Review, Diplomat, The Boston Globe, Buro 24/7, Adobe Systems, Brussels Airlines, Esquire.

Ось приклади інших його робіт:Він переїхав з Донецька до Києва. Дивіться цікаве інтерв’ю з ним, зроблене восени 2014 року.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як вирватися з вирви причинності

четвер, 29 лютий 2024, 7:15

У суспільних науках "вирва причинності" – це демонстрація того, як різні фактори ніби "затягують" події, призводять до визначеного результату. Придумана для пояснення результатів виборів, вона може ілюструвати і ширші суспільні процеси – які ведуть до ...

Народні прикмети на 29 лютого. День святого Касіяна Взагалі цей день забобонні пращури вважали дуже несприятливим і навіть небезпечним

четвер, 29 лютий 2024, 7:05

29 лютого, в православному календарі день пам’яті святого Касіяна. Визначний церковний діяч IV-V століть на теренах Східної та Західної Римської імперії. Іван Касіян народився близько 360 року, ймовірно, в області Скіфії, на північному Причорномор’ї т...