Дуже амбітні плани: Український боксер назвав свою головну ціль на 2018 рік

Олександр Усик мріє цього року завоювати титул Мохамеда Алі.

Фото: КП.Український боксер Олександр Усик напередодні поєдинку проти латвійця Майріса Брієдіса назвав свою головну ціль на 2018 рік. Окрім того, Усик навіть назвав й ім'я свого бажаного суперника, з яким би він хотів зустрітися у найближчий час, передають Патріоти України.

"Я дуже радий, що мій бій з Брієдісом відбудеться. Мені немає ніякої різниці, що він відбудеться в Ризі. Моя мета - це об'єднання поясом. Все, що мені для цього потрібно - це бій. Мій план на 2018 рік - це титул Мохамеда Алі. Ця перемога буде знаковою для мене, тому що я народився з цим боксером в один день. Бог дає мені можливість брати участь в цьому турнірі, і поки я на правильному шляху.

Перша мета, яка у мене стоїть - це титул Мохамеда Алі і з божою допомогою у мене все вийде. Тоді ми вже будемо розмовляти про суперважку вагу. Але думка про перехід в цей дивізіон мене не покидає ні на день. Тоні Белью дуже добре про мене відгукується. Цей хлопець, як боксер мені дуже симпатизує. Він веде себе як джентльмен. Я б з величезною радістю з ним зустрівся та навіть приїхав би до нього в Ліверпуль", - цитує слова Усика PSB Sports.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У луцькому видавництві ''Терен'' народини ''Монастирської пралі''

четвер, 22 лютий 2024, 1:55

Приєднуйтесь до торжества! Відпускаю у вільне плавання новий свій твір, роман крайніх днів моїх — ''Монастирська праля''. Олександр Горобець. ...