Український боксер Олександр Усик напередодні поєдинку проти латвійця Майріса Брієдіса назвав свою головну ціль на 2018 рік. Окрім того, Усик навіть назвав й ім'я свого бажаного суперника, з яким би він хотів зустрітися у найближчий час, передають Патріоти України.
"Я дуже радий, що мій бій з Брієдісом відбудеться. Мені немає ніякої різниці, що він відбудеться в Ризі. Моя мета - це об'єднання поясом. Все, що мені для цього потрібно - це бій. Мій план на 2018 рік - це титул Мохамеда Алі. Ця перемога буде знаковою для мене, тому що я народився з цим боксером в один день. Бог дає мені можливість брати участь в цьому турнірі, і поки я на правильному шляху.
Перша мета, яка у мене стоїть - це титул Мохамеда Алі і з божою допомогою у мене все вийде. Тоді ми вже будемо розмовляти про суперважку вагу. Але думка про перехід в цей дивізіон мене не покидає ні на день. Тоні Белью дуже добре про мене відгукується. Цей хлопець, як боксер мені дуже симпатизує. Він веде себе як джентльмен. Я б з величезною радістю з ним зустрівся та навіть приїхав би до нього в Ліверпуль", - цитує слова Усика PSB Sports.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...