
"Добрий день адміністрація Дежавю,скажіть будь-ласочка чи є можливість виділити 10 білетів для учасників АТО та волонтерів м. Боярка, Киево -Святошинський. Дякую за відповідь,всі воїни будуть у військовій формі" - "Салон-ресторан "Дежавю": Здравствуйте. Конечно мы подарим вам билеты. Свяжитесь с нашим маркетологом. Ждём на концерте".
Дуже приємно, що є такі люди, такі адміністратори, як у цьому закладі. Бо часто можна почути, що відмовляють не лише в квитках на концерт, а навіть в квитках у маршрутці ветеранам АТО. Українці завжди відрізнялися людяністю у всьому, а поведінка на роботі - це прояв рис характеру. На таких людях і тримається держава. Ще дуже приємно мені, що така хороша звістка пов'язана з концертом саме цієї групи, бо з одним з її учасників я навчався разом у Київській Духовній Семінарії :).
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...