
У мережі розповіли історію кота Тобі із Північної Кароліни, який подолав майже 20 км, щоб повернутися до господарів, повідомляють Патріоти України.
Власники тварини вирішили, що він їм більше не потрібний. Кота відвезли подалі, невдовзі Тобі прийшов назад до господарів.
Хазяї не дуже зраділи поверненню кота і відвезли його до притулку для тварин, з проханням приспати чотирилапого.
У притулку зв'язалися з товариством запобігання жорстокому поводженню з тваринами округу Вейк Північної Кароліни. Там вирішили забрали Тобі до себе і знайти йому новий дім.
Працівники організації доглядали і піклувалися про кота. Невдовзі рудому улюбленцю знайшли нових господарів.
Тепер він живе в домі з господарями та ще одним котом і веде осілий спосіб життя. Відпочиває серед затишних подушок і спить у власному ліжечку.
У Тобі є акаунт в Instagram, тому можна стежити за його життям там.

24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...