"Дві "сутності" відділилися від тіла і торкнулися мене": Українець став очевидцем містичного "відходу" душ

Заробітчанин повертався з заробітків додому . Автобус, в якому він їхав потрапив у аварію, під час якої чоловік на свої очі побачив містичне явище.

Ілюстрація: відкриті джерелаЖитель Закарпаття Василь Галас після багатомісячного заробітчанства в Іспанії на різного роду будівництві повертався додому, з доволі величенькою сумою заробленого. Проте в одни момент подорожі, автомобіль різко розвернуло та кинуло у яр, що був при дорозі, однак це ще не стало переломним моментом, адже трішки пізніше в автомобіль, який вже перебував в аварійному стані в’їхала величезна вантажівка, повідомляють ЗМІ, передають Патріоти України.


Вже після зіткнення чоловік нібито побачив “дві сутності”, які по черзі відділились від пасажирів, які сиділи попереду.

“А бачив я ось що – від двох людей на передніх сидіннях відділилися якісь сутності. Відділився який зовсім маленький хлопчик із одного пасажира. Хоча насправді людині було 50. А з іншого – навпаки – старезний дід. Хоч він виглядав років на 25”, – зазначив чоловік. Крім того він розповів, що найблільше здивувався, коли помітив обличчя тіл, які відділялись.

За словами чоловіка вонги були напрочуд щасливими. Більше того він відзначив, що вже по приїзду рятувальників та лікарів, вже булдо відомо, що люди від яких відділились невідомі тіла померли.

“А потім душа старого чоловіка, цього повітряного хлопчика, рвучко повернулася до землі і торкнулася мене. Я водночас розгубився і злякався. Адже я вже знав, що ті люди померли. Невже вони повертаються по мене?”, – додав чоловік.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Несколько слов о значимых изменениях на фронте", - Машовець

середа, 18 травень 2022, 8:56

Противник в Луганской операционной зоне предпринял ряд активных наступательных действий, в районе восточнее Славянска и в районе Попасной с достаточно "смелыми" целями. Передовые подразделения так называемой "северной" группировки войск противника про...

"В районе острова Змеиный российское командование продолжает свои попытки разблокировать фарватер к береговой плащадке разгрузки-погрузки", - Машовець

середа, 18 травень 2022, 8:30

В районе острова Змеиный российское командование продолжает свои попытки разблокировать фарватер к береговой плащадке разгрузки\погрузки вооружения и военной техники, заблокированный потопленным десантным катером (дка) Д-144 проекта 11770 "Серна" (пото...