Двічі в одну воду не увійдеш? Австралійка ламала собі шию чихом та сміхом (фото)

33-річна Моніка Джеффрі з Австралії кілька років тому опинилася на лікарняному ліжку: через чхання вона зламала собі шию.

Фото Мetro.co.uk

Як дізналися Патріоти України посилаючись на Нескучные новости, тоді вона перебувала з новонародженою дитиною в сусідній кімнаті. Однак їй вдалося відправити чоловікові текстове повідомлення, який викликав швидку і примчав додому.

Моніка провела 14 тижнів в ореольній скобі, пристрої, який встановлюється за допомогою отворів в черепі для вирівнювання пошкоджених хребців.

Однак уже в цьому році невдача знову наздогнала бідну жінку. Вона зламала шию вдруге, в тому ж самому місці. Дівчина розповідає, що потягнувшись за своїм столом в офісі, вона відчула біль в шиї, але все ще могла пересуватися. "Приблизно через годину, я була в кімнаті з колегою. Посміявшись над її жартом, я відчула, що це сталося знову. Моя голова застрягла в певному положенні, як і в той раз", - розповідає вона.

Лікарі зробили МРТ і підтвердили, що жінка знову зламала в шию, в районі вже раніше травмованих хребців.

Вона каже, що тепер ризик повторення травми дуже великий і вона працює над зміцненням шиї. "Я не буду більше сміятися чи чхати! Довгий час мені потрібно бути дуже обережною", - говорить Моніка.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Постійно отруює життя людям: "Князь", який пропонував українській блогерці "пасасать", виявився таким собі Козіком з кримінальним шлейфом та знаменитим батьком

вівторок, 6 червень 2023, 6:38

“Князьок-Ігорьок” напідпитку, який принижував відому блогерку Раміну Есхакзай за невдале паркування, виявився Ігорем Козіком – майстер спорту з боксу, має кримінальні справи за крадіжку, розбій, побиття людини, погрози працівнику правоохоронного органу...

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......