
Як дізналися Патріоти України посилаючись на Нескучные новости, тоді вона перебувала з новонародженою дитиною в сусідній кімнаті. Однак їй вдалося відправити чоловікові текстове повідомлення, який викликав швидку і примчав додому.
Моніка провела 14 тижнів в ореольній скобі, пристрої, який встановлюється за допомогою отворів в черепі для вирівнювання пошкоджених хребців.


Однак уже в цьому році невдача знову наздогнала бідну жінку. Вона зламала шию вдруге, в тому ж самому місці. Дівчина розповідає, що потягнувшись за своїм столом в офісі, вона відчула біль в шиї, але все ще могла пересуватися. "Приблизно через годину, я була в кімнаті з колегою. Посміявшись над її жартом, я відчула, що це сталося знову. Моя голова застрягла в певному положенні, як і в той раз", - розповідає вона.
Лікарі зробили МРТ і підтвердили, що жінка знову зламала в шию, в районі вже раніше травмованих хребців.
Вона каже, що тепер ризик повторення травми дуже великий і вона працює над зміцненням шиї. "Я не буду більше сміятися чи чхати! Довгий час мені потрібно бути дуже обережною", - говорить Моніка.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...