Дивина та й годі: Науковці вважають ожиріння корисним

Більше шансів вижити з інфекційними захворюваннями мають якраз пацієнти з ожирінням.

Ілюстрація. Фото: Clicow

Вчені з Данії встановили зв'язок між шансами вижити у людей з нормальною вагою та у людей, які мають надмірну вагу. Більше шансів вижити з інфекційними захворюваннями мають пацієнти з ожирінням, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.

Науковці проаналізували дані понад 35 тисяч людей, яких доставляли до медзакладів впродовж чотирьох років. Вони вивчили випадки смерті за 90 днів після виписки з лікарні.

У людей з надмірною вагою на 40% більше шансів вижити, ніж у пацієнтів з нормальною комплекцією. Цей показник зростав до 50% у людей, які страждали на ожиріння. Такі дані зберігалися навіть при врахуванні таких факторів як паління, нещодавні зміни ваги або наявність інших хвороб.

Вчені пояснили це тим, що у людей з надмірною вагою більше запасів енергії, які корисні при загостренні хвороб. Ожиріння пов’язують з хронічною стимуляцією імунної системи, яка певним чином сприяє відновленню організму.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "События в Донецке, о которых нельзя говорить", - Фашик Донецький

вівторок, 21 січень 2020, 19:30

Розповідь зі слів того, хто безпосередньо бачив те, що бачити не можна. Про це у своєму блозі пише Фашик Донецький, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В продолжении темы оккупации части территории Украины рф и "гражданской войны" рас...

"Запад становится соучастником очень опасного преступления?" - Анти-Колорадос

вівторок, 21 січень 2020, 19:15

Іран продовжував якісь, ніким не контрольовані роботи на закритих об'єктах, але в той же час, отримав можливість продавати набагато більше нафти, ніж під санкціями. "Вчера из Ирана прозвучало суровое предупреждение направленное, в первую очередь, чувст...