Дивина та й годі: Науковці вважають ожиріння корисним

Більше шансів вижити з інфекційними захворюваннями мають якраз пацієнти з ожирінням.

Ілюстрація. Фото: Clicow

Вчені з Данії встановили зв'язок між шансами вижити у людей з нормальною вагою та у людей, які мають надмірну вагу. Більше шансів вижити з інфекційними захворюваннями мають пацієнти з ожирінням, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.

Науковці проаналізували дані понад 35 тисяч людей, яких доставляли до медзакладів впродовж чотирьох років. Вони вивчили випадки смерті за 90 днів після виписки з лікарні.

У людей з надмірною вагою на 40% більше шансів вижити, ніж у пацієнтів з нормальною комплекцією. Цей показник зростав до 50% у людей, які страждали на ожиріння. Такі дані зберігалися навіть при врахуванні таких факторів як паління, нещодавні зміни ваги або наявність інших хвороб.

Вчені пояснили це тим, що у людей з надмірною вагою більше запасів енергії, які корисні при загостренні хвороб. Ожиріння пов’язують з хронічною стимуляцією імунної системи, яка певним чином сприяє відновленню організму.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"РДК и "Легион", несмотря на ограниченный ресурс, эффективно справляются..." - Злий Одесит

неділя, 4 червень 2023, 22:00

Когда РДК и "Легион" совершили свой первый рейд в Белгородскую область, то было очевидно - это проба пера. Типичная диверсионно-разведывательная операция на территории врага, выполненная, с учётом ограниченного ресурса, преимущественно пехотной компоне...

"​Бахмут... 4 июня", - Злий Одесит

неділя, 4 червень 2023, 21:53

Военный преступник евгений пригожин заявил, что российские войска утратили "сады" на юго-западе городе. Очень удобно пригожину сейчас делать заявления, когда из города практически полностью выведена ЧВК "Вагнер", которой полной компенсации так и не наш...