Дивина та й годі: Науковці вважають ожиріння корисним

Більше шансів вижити з інфекційними захворюваннями мають якраз пацієнти з ожирінням.

Ілюстрація. Фото: Clicow

Вчені з Данії встановили зв'язок між шансами вижити у людей з нормальною вагою та у людей, які мають надмірну вагу. Більше шансів вижити з інфекційними захворюваннями мають пацієнти з ожирінням, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.

Науковці проаналізували дані понад 35 тисяч людей, яких доставляли до медзакладів впродовж чотирьох років. Вони вивчили випадки смерті за 90 днів після виписки з лікарні.

У людей з надмірною вагою на 40% більше шансів вижити, ніж у пацієнтів з нормальною комплекцією. Цей показник зростав до 50% у людей, які страждали на ожиріння. Такі дані зберігалися навіть при врахуванні таких факторів як паління, нещодавні зміни ваги або наявність інших хвороб.

Вчені пояснили це тим, що у людей з надмірною вагою більше запасів енергії, які корисні при загостренні хвороб. Ожиріння пов’язують з хронічною стимуляцією імунної системи, яка певним чином сприяє відновленню організму.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Майже вдвічі: У Мінфіні визнали, що українці переплачують за газ

субота, 6 червень 2020, 9:35

За словами Марченка, меморандум із МВФ передбачає встановлення ринкового механізму формування ціни на газ. У Міністерстві фінансів визнали, що українці переплачують за газ. Населення віддає понад 4 тисячі гривень за тисячу кубометрів, тоді як на ринку ...

Черговий скандал з правоохоронцями: У Тернополі поліцейські ногами побили чоловіка, який їх викликав

субота, 6 червень 2020, 9:24

Подія трапилася, коли правоохоронці приїхали на виклик в один з ресторанів міста. У Тернополі оголосили підозру трьом поліцейським, які без будь-яких підстав наділи на чоловіка наручники, а потім жорстоко побили його ногами і руками. Подія трапилася, к...