Джем, мед та жувальна гумка: ЗСУ отримали новий сухий пайок (відео)

Військових забезпечать розширеним асортиментом продуктів.

Хмиз О. Фото: ЗМІ

До сухих пайків Збройних сил України включили додаткові продукти, повідомляють Патріоти України.

"Пріоритетними напрямками удосконалення "сухих пайків" є розширення асортименту, збільшення терміну придатності та зберігання в екстремальних умовах", - повідомив заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Олександр Хмиз, передає прес-служба Міноборони.

Так, в харчування військових включили: 4 перших страви, а саме борщ з м'ясом яловичини, суп гороховий з м'ясом свинини, суп рисовий з м'ясом курки, суп гречаний з м'ясом свинини.

"Сухпайок" ЗСУ. Фото: ЗМІ

"Других страв в асортименті — 17, це каша рисова з м’ясом курки та з м’ясом свинини, картопля тушкована з овочами та м’ясом курки, картопля тушкована з овочами та м’ясом свинини, каша ячна з м’ясом курки, з м’ясом свинини та з м’ясом яловичини, каша гречана з м’ясом курки та з м’ясом яловичини, квасоля з овочами та м’ясом курки, квасоля з овочами та м’ясом яловичини, каша перлова з м’ясом свинини та з м’ясом яловичини, горох з овочами та м’ясом свинини, горох з овочами та м’ясом яловичини; каша пшенична з м’ясом курки та з м’ясом яловичини", - підкреслили в прес-службі.

Крім того, до "сухпайка" додали шоколад, сухофрукти (родзинки, курага), джем (абрикосовий, яблучний, вишневий, з чорної смородини), мед, сухарі з пшеничного і житнього борошна, жувальну гумку. А також, військовим нададуть засоби прийому їжі та особистої гігієни.

"Завдяки високій харчовій та біологічній цінності комплектувальних складових раціони норми № 15 забезпечують повноцінне та якісне харчування. Введено різноманітні раціони, які транспортуються в ящиках по 7 різних раціонів", - додали в Міноборони.

За словами Хмиза, постійно вдосконалюється питання контролю якості продовольчих пайків. "На сьогодні продовжується робота з удосконалення сухих пайків. При цьому враховуються умови застосування, пропозиції військовослужбовців, інноваційні підходи в зберіганні продуктів харчування, світова практика у формуванні раціонів харчування. Пріоритетними напрямками є розширення асортименту, уніфікація вимог до набору, збільшення терміну придатності з 11 місяців до 3 років та зберігання в екстремальних умовах", - зазначив він.

Хмиз також додав, що сухим пайком військових забезпечують, коли відсутні умови для приготування гарячої їжі.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Президенту не варто говорити про жінок своєї країни, як про головну туристичну принаду, бо це тхне не тільки секс-туризмом. У нас і чоловіки красені", - Мирослав Гай

середа, 19 червень 2019, 0:00

Поки Володимир Зеленський заявляє, що Крим - то Україна, а РФ - агресор, що шлях до НАТО та ЄС незмінний, то маємо його принаймні не ображати на міжнародній арені. "Так, схоже, що наш президент малокультурна людина, що погано читає з папірця. І я волів...

Чарівне слово - Gasthörer (вільний слухач): Як можна вчитися в одному з університетів Германії

вівторок, 18 червень 2019, 22:05

Розширити діапазон своїх знань, набути професійних знань, практично не оплачуючи навчання і незважаючи на вік. Звучить як казка, але це - реальність. Для цих студентів навчання - хобі. На лекції вони ходять за бажанням, іспити не складають, але й дипло...