
Найближчим часом в Україні не введуть абонплату на газ, тепло і воду, повідомляють Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.
"Минулого року вона викликала обурення населення через свою несправедливість. Попередній склад Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг не встиг змінити методику. Наступному для цього потрібен час", - розповіла член колегії Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва.
За словами експерта, Україні потрібно відмовитися від абонплати. Натомість перейти до двоставкового тарифу. Він діє в Європі.
"Тоді існуватиме один обов'язковий платіж. Так, у ЄС він складає близько 50 євро на рік. Решта сплачується за кількістю спожитого газу. Ця формула є оптимальною для України. Так, люди сплачуватимуть 50-100 гривень один раз на рік. Щоб перекрити сезонні коливання у час, коли знижується споживання ресурсів. Решту платитимуть за фактично спожитий газ", - каже Марія Яковлєва.
В Україні не всі мають індивідуальні лічильники. Тому не можливо чітко встановити рівень абонплати.
"Європа ж веде 100% індивідуальний облік. Там знають, скільки енергоносіїв споживає конкретне домогосподарство. Маючи таку статистику за три роки, можна встановлювати абонплату. Україні говорити про це ще рано", - підсумувала експерт.
НКРЕКП 28 березня 2017 року вирішила ввести в дію абонплату за розподіл газу. Пізніше комісія повідомила, що має намір відтермінувати введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою як мінімум на 3 місяці.Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...