Експерти розповіли, від якого небезпечного захворювання рятує пиво

Помірне вживання пінного напою захистить від ревматоїдного артриту.

Ілюстрація. Фото: donpress

При вживанні пива всього кілька разів на тиждень, можна домогтися істотного зниження ризику ревматоїдного артриту, повідомляють Патріоти України.

Американські дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні заявили, що пінний напій здатний захищати від появи небезпечного захворювання. Відомо, що ревматоїдний артрит - це захворювання, що носить аутоімунний характер і вражає дрібні периферичні суглоби, в яких розвиваються і прогресують ерозивно-деструктивні процеси. Страшна хвороба може призвести до інвалідності з обмеженням здатності до пересування.

Автори дослідження заявили: «Довгострокове помірне споживання пивного алкоголю, ймовірно, зможе знизити у жінок ризик появи ревматоїдного артриту».

В ході експериментів вчені з'ясували, що вживання окремих сортів пива два-три рази на тиждень найбільш ефективно знижувало ризик виникнення ревматоїдного артриту, зменшуючи ймовірність появи цього захворювання на 31%.

Раніше іспанські вчені з Університету Барселони і місцевої Університетської клініки приходили до висновків про те, що помірне вживання пива допомагає знижувати ризик діабету і високого кров'яного тиску, а також, як не дивно, ефективне в боротьбі із зайвою вагою.

Джерело: ДонПресс
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Цифри просто вражають: Ціна "Кримнаша" для Росії і росіян

вівторок, 18 грудень 2018, 19:45

Російські витрати на Крим в три рази перевищують річні бюджетні витрати країни на сферу ЖКГ, в 4,5 рази - на культуру і в сім разів - на спорт. Вже майже п'ять років Крим знаходиться під контролем Росії - за цей час в півострів вкладені сотні мільярдів...

Хіти тижня. Нічний бій під Горлівкою: Стало відомо, як саме окупанти зазнали великих втрат напередодні

вівторок, 18 грудень 2018, 19:00

Увечері 15 грудня під Горлівкою відбулося серйозне загострення. В результаті бою з ЗСУ гібридна армія РФ зазнала серйозних втрат.