Експерти розповіли, від якого небезпечного захворювання рятує пиво

Помірне вживання пінного напою захистить від ревматоїдного артриту.

Ілюстрація. Фото: donpress

При вживанні пива всього кілька разів на тиждень, можна домогтися істотного зниження ризику ревматоїдного артриту, повідомляють Патріоти України.

Американські дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні заявили, що пінний напій здатний захищати від появи небезпечного захворювання. Відомо, що ревматоїдний артрит - це захворювання, що носить аутоімунний характер і вражає дрібні периферичні суглоби, в яких розвиваються і прогресують ерозивно-деструктивні процеси. Страшна хвороба може призвести до інвалідності з обмеженням здатності до пересування.

Автори дослідження заявили: «Довгострокове помірне споживання пивного алкоголю, ймовірно, зможе знизити у жінок ризик появи ревматоїдного артриту».

В ході експериментів вчені з'ясували, що вживання окремих сортів пива два-три рази на тиждень найбільш ефективно знижувало ризик виникнення ревматоїдного артриту, зменшуючи ймовірність появи цього захворювання на 31%.

Раніше іспанські вчені з Університету Барселони і місцевої Університетської клініки приходили до висновків про те, що помірне вживання пива допомагає знижувати ризик діабету і високого кров'яного тиску, а також, як не дивно, ефективне в боротьбі із зайвою вагою.

Джерело: ДонПресс
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Росії заявили, що глава Пентагону «поспівчував» міністру оборони РФ через керченську трагедію

субота, 20 жовтень 2018, 21:13

У суботу, 20 жовтня, у Сінгапурі на полях 5-ї наради міністрів оборони Асоціації держав Південно-Східної Азії відбулась перша особиста зустріч глави Міноборони РФ Сергія Шойгу і глави Пентагону Джеймса Меттіса. Глави військових відомств зустрілися пере...

Синод УПЦ КП затвердив нову форму титулу предстоятеля

субота, 20 жовтень 2018, 21:06

Рішення щодо нових форм титулів ухвалили у зв'язку "зі змінами, які відбуваються в Українській православній церкві", а також беручи до уваги історичну традицію, практику помісних православних церков та "інші істотні обставини". Синод запровадив для пре...