Експерти розповіли, від якого небезпечного захворювання рятує пиво

Помірне вживання пінного напою захистить від ревматоїдного артриту.

Ілюстрація. Фото: donpress

При вживанні пива всього кілька разів на тиждень, можна домогтися істотного зниження ризику ревматоїдного артриту, повідомляють Патріоти України.

Американські дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні заявили, що пінний напій здатний захищати від появи небезпечного захворювання. Відомо, що ревматоїдний артрит - це захворювання, що носить аутоімунний характер і вражає дрібні периферичні суглоби, в яких розвиваються і прогресують ерозивно-деструктивні процеси. Страшна хвороба може призвести до інвалідності з обмеженням здатності до пересування.

Автори дослідження заявили: «Довгострокове помірне споживання пивного алкоголю, ймовірно, зможе знизити у жінок ризик появи ревматоїдного артриту».

В ході експериментів вчені з'ясували, що вживання окремих сортів пива два-три рази на тиждень найбільш ефективно знижувало ризик виникнення ревматоїдного артриту, зменшуючи ймовірність появи цього захворювання на 31%.

Раніше іспанські вчені з Університету Барселони і місцевої Університетської клініки приходили до висновків про те, що помірне вживання пива допомагає знижувати ризик діабету і високого кров'яного тиску, а також, як не дивно, ефективне в боротьбі із зайвою вагою.

Джерело: ДонПресс
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Він ще живий та тримається: Єгор Фірсов нагадав про журналіста-в'язня "ДНР"

середа, 19 червень 2019, 12:28

Станіслав Асєєв знаходиться "на підвалі" вже майже два роки. "Более двух лет Станислав Асеев (Васин) находится в тюрьме "ДНР". Он – журналист и публицист, писавший для центральных СМИ в Украине – "Зеркало Недели", "Украинский тиждень", "Радио Свобода",...

Снайперська справа: Як змінюється тактика та підготовка бійців ЗСУ на Донбасі

середа, 19 червень 2019, 11:59

Під впливом як досвіду війни на Донбасі, так і західних інструкторів в ЗСУ відбуваються досить масштабні зміни. І перш за все вони помітні в структурі піхотних підрозділів. Про це у своєму блозі пише військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріо...