"Ентропія чорної діри та пушок": У США оприлюднили останню працю Стівена Гокінга

Вчений помер у березні у віці 76 років.

Стівен Гокінг

З молодості Гокінг був майже повністю паралізованим. Його хвороба – боковий аміотрофічний склероз – не піддавалася лікуванню та прогресувала. Роботу над останньою статтею він встиг завершити за кілька днів до смерті, - передають Патріоти України з посиланням на The Guardian.

Співавторами матеріалу виступили троє науковців – Саша Гако, Малкольм Перрі та Ендрю Стромінгер. Вони дописували роботу та готували її до друку.

Назва роботи "Ентропія чорної діри та пушок" (Black Hole Entropy and Soft Hair). Вона присвячена спробам зрозуміти, що відбувається з інформацією, яка зникла у чорній дірі.

Дивна назва пов’язана з фізичною "теоремою про відсутність волосся". Під волоссям мається на увазі інформація, дані про те, що затягнула у себе чорна діра. Робота науковців не вирішує питання повністю, однак вказує на можливе її рішення і є важливим кроком на шляху побудови теорії квантової гравітації.

Ознайомитися з нею можна на сайті бібліотеки Корнельського університету.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Під Урожайним розбили бронегрупу росіян

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:55

З’явилися деталі бою під Урожайним, у якому російські окупанти зазнали втрат під час невдалої атаки. . Декілька днів тому російські окупанти спробували здійснити штурм українських позицій на Таврійському напрямку. . Для атаки обрали українські позиці...

"Я залишаюся при своїй думці": Жданов пояснив власний прогноз щодо ймовірних термінів завершення війни

понеділок, 2 жовтень 2023, 23:32

До кінця весни 2024 року активна фаза бойових дій в Україні має завершитися. Такий прогноз щодо закінчення війни надав військовий експерт Олег Жданов. Про це військовий експерт сказав на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Мої слова, що...