Ерзац-еліта "руского міра": Додон похизувався знайомством з ідеологом російського фашизму (фотофакт)

На перезентації книжки французького письменника та есеїста поряд із президентом Молдови був присутній відомий своїми українофобськими поглядами Олександр Дугін.

Фото: geopolitica.ru.Президент Молдови Ігор Додон зустрівся з відомим російським фашистом, ідеологом неоєвразійства Олександром Дугіним. Президент у своєму Facebook зазначив, що взяв участь у презентації книжки "французького письменника і есеїста Ерве Жювена "Західна стіна не впала", передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Робота має особливе значення для Республіки Молдова, оскільки у нас значна частина суспільства все ще залишається в полоні ілюзій, що так звана європейська інтеграція добродійна для нас. У цьому сенсі книжка "Західна стіна не впала" - як холодний душ для тих, хто марить про Європейський Союз", - зазначив президент.

На презентації також поруч із Додоном був присутній відомий своїми українофобськими поглядами Олександр Дугін. Він також мав виступ. Наразі тема виступу Дугіна невідома.

Однак Додон зазначив, що книжка "Західна стіна не впала" була перекладена молдовською мову.

Із відкритих джерел Ерве Жювен відомий своїми антиамериканськими заявами, ідеями євразійства, зокрема, він виступає за зближення Західної Європи та Росії. Так, 2016 року Жювена на офіційному сайті Міжнародний дискусійний клуб "Валдай", учасником якого зазвичай є президент РФ Володимир Путін, презентували як представника Eurogroup Consulting (інформації про цю групу недостатньо, проте видно, що ця компанія консультує з питань банківської, енергоіндустрії тощо).

Також Жювена на цьому ж сайті представляють як економіста, який критикує ідею розширення НАТО. Він вважає, що основна мета розширення НАТО полягає "в відділенні Європейського Союзу від Росії і забезпечення неможливості об'єднання Євразії, що стало б катастрофою для англо-американського тандему".

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...