"Боляче. Сумно. Навіть з урахуванням того, що я, на відміну свого батька, не була особисто знайома з жителями цих будинків, цих квартир. Для мене це зруйновані життя сімей, людей, яких я ніколи не зустрічала. Але це українські сім'ї, життя, люди. Це Україна. Українці, які ще 4,5 роки тому жили і весело дружили з нашими, мати їх, "братніми" сусідами. Нічого не забудеться і нічого ніколи не буде прощено", - прокоментувала свої знімки Бірюкова.
Аліса додала, що вперше побачила Донбас тільки після початку війни. Тому ніколи не дізнається, якою була ця частина України до приходу окупантів.
"Не тільки боляче і сумно. А є ще й злість. Я, як людина, неймовірно люблю свою країну. І як фотограф, вважаю її найкрасивішою. Але я вже ніколи не побачу Донецьку і Луганську область до війни . Я ж там не була ніколи до війни. Хотіла туди потрапити, але... що ?! Банально не встигла. І ніколи вже не дізнаюсь, як виглядали ці місця до обстрілів, снарядів, танків і вибухів. Вони спотворили частину моєї країни і я ніколи не дізнаюся, якою вона була до цього", - пише фотограф.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...