Фахівці назвали головну ознаку злому акаунта в Facebook

На тлі хакерської атаки, в результаті якої постраждали 50 мільйонів акаунтів, фахівці вирішили розповісти про корисний лайфхак.

Фахівці MarketsWatch розповіли, як зрозуміти, що ваш акаунт в Facebook зламали. Цією інформацією вони вирішили поділитися після недавньої хакерської атаки, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Таким чином, якщо Facebook автоматично разлогінив вас з вашого облікового запису та вам потрібно заново ввести логін і пароль, то, швидше за все, обліковий запис спробували зламати. За минулий місяць хакерських атак зазнали близько 50 мільйонів користувачів соцмережі.
До цього керівництво Facebook повідомило, що через проблеми з системою безпеки у хакерів була можливість отримати доступ до персональної інформації 50 мільйонів користувачів популярної соціальної мережі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кремлівські пропаганд*ни назвали джерело скандальних "плівок Деркача"

неділя, 31 травень 2020, 18:59

Онищенко стверджує, що його адвокат передав плівки Деркачу та визнав, що співпрацює з адміністрацією Трампа для оприлюднення наступної частини плівок у вересні. Онищенко стверджує, що його адвокат передав плівки Деркачу та визнав, що співпрацює з адмін...

"Батут - так батут! О SpaceX Crew Dragon, новой реальности для Роскосмоса и троллинге Илона Маска", - Анти-Колорадос

неділя, 31 травень 2020, 18:54

Вчора стався перший акт прощання пілотованої космонавтики з Роскосмосом, як з єдиним оператором пілотованих польотів, а можливо, це і зовсім списує його в сміття. "Вчерашний удачный старт миссии SpaceX Crew Dragon запустил цепь событий, которые были за...