"Фантастично красиві жінки": Україну внесли до топ "країн наречених"

Критерієм для відбору стало співвідношення кількості чоловіків і жінок, а також зовнішність.

Ілюстрація. Фото: znymky.com

У списку кращих країн для пошуку наречених Україні відвели перше місце, повідомляють Патріоти України з посиланням на WoMeN’s Life.

Так, за версією іноземного онлайн-журналу в світі існує 8 країн, в яких легко знайти супутницю життя. Критерієм для відбору стало співвідношення кількості чоловіків і жінок в країні.

“Якщо ви неодружений, вам будуть раді в Україні – землі фантастично красивих жінок. Не дивлячись на те, що останнім часом тут є політичні проблеми, тут досить безпечно. Тут менше чоловіків, ніж жінок, що дозволяє дійсно швидко знайти жінку, готову стати вашою супутницею життя”, – переконані в ЗМІ.

На другому місці добірки країн розмістилася Естонія, яку в виданні називають “землею блакитнооких блондинок”. Також до рейтингу увійшли Грузія, Пуерто-Ріко, Білорусь, Литва, Боснія і Хорватія.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З кого брав приклад Путін під час вторгнення в Україну: Генерал СБУ назвав військову операцію, яку "просто скопіювали"

середа, 30 листопад 2022, 13:28

Керівництво Росії при плануванні повномасштабного вторгнення в Україну використовувало таку саму тактику, що й СРСР у 1968 році при введенні військ до Чехословаччини. Про це розповів генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун в ефірі каналу "Freeдом", переда...

"Опух слідом за Басковим": Відомий російський співак змінився до невпізнання (фото)

середа, 30 листопад 2022, 12:28

Виконавець "Малинового вина" заявився на відкритті ковзанки в Москві разом з сім'єю - дружиною Юлією Проскуряковою і донькою Веронікою. Шанувальники вмить розгледіли, як розповнів Ніколаїв. Він був у чорній шапці, яку натягнув мало не на очі, і в чорні...