Фантазії, які збуваються: У Британії народив чоловік

​У Великобританії перший вагітний чоловік трансгендер Хайден Крос народив дочку.

Трансгендер Хайден КроссПатріоти України зазначають, що Хайден від початку свого народження був дівчинкою Пейдж, але потім вирішив стати чоловіком. Для цього він пройшов курс гормональних ін'єкцій і оформив свою стать як чоловічу.

Коли Крос вирішив завести дитину, то призупинив прийом ліків і завагітнів за допомогою донора. Вважається, що подібний випадок - перший у Великобританії. Сім'я Хайден підтвердила, що він народив дитину ще 16 червня. І Крос, і його дочка, за словами родичів, почуваються себе добре.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія втрачає близько 100 солдатів на день у битві за Бахмут", - аналітики Newsweek

субота, 10 грудень 2022, 10:25

Вважається, що десятки тисяч російських солдатів загинули у війні з Україною — цифра, яка, як очікується, впливатиме на країну протягом наступних десятиліть. Хоча точні цифри не підтверджені, вважається, що військові втрати росії вдвічі перевищують кіл...

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, - Бутусов

субота, 10 грудень 2022, 9:22

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, послугами якого користувались Янукович, Порошенко та Зеленський: Америка завдала удар по корупції, яку українці не здатні подолати самі. США вирішили подолати корупцію в судах України...