Фейсбук стає на захист: Мережа вживає заходів проти "синіх китів"

Спілкування дітей у мережі контролюватимуть батьки.

Фото від znaj.uaFacebook планує випустити месенджер Talk, користувачами якого стануть діти, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За інформацією Engadget, про це свідчить аналіз коду неанонсованого додатку. Судячи зі всього, батьки отримають можливість контролювати контакти своїх дітей. Вони ж, у свою чергу, отримають цікаві ігри та можливість ділитися з рідними та друзями фото та відео.

Новий месенджер, за даними видання, не потребує реєстрації через акаунт у Facebook. Його аудиторією стануть діти віком 13 років та трохи старші. Зазначимо, що представники Facebook поки офіційно не оголошували випуск "дитячого месенджера".

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дефолт Росії стане невідворотнім десь у червні. Схоже, що все дійсно йде у Путіна за планом", - Фурса

четвер, 19 травень 2022, 11:30

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. Совпадение? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна...

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...