"Формулу-1" 21-го століття зняли на фотокамеру початку 20-го

Вийшло вельми непогано.

Фото: uainfo.org

Джошуа Пол (Joshua Paul) з видання Lollipop Magazine кілька разів використовував камеру Graflex 4 × 5 1913 року за фільмування перегонів «Формула-1». На зроблені ним фотографії в ретро-стилістиці звертають увагу Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Пол почав професійно займатися фотографією ще в 1997 році після закінчення коледжу в Каліфорнії. Він співпрацював з декількома журналами, знімаючи історії про подорожі в тому числі на свою камеру з більш ніж віковою історією.

Такого роду камери можна знайти в продажу не тільки у колекціонерів, а й в інтернеті - наприклад, на eBay, де вартість пристрою становить в середньому 400 доларів.

Вперше він знімав перегони на Graflex в 2013 році, а кілька років по тому відкрив власний фотожурнал Lollipop Magazine, документує найвидатніші моменти перегонів. У журналу немає змістовного сайту, його інтернет-майданчик працює тільки як онлайн-магазин друкованого видання, але частина знімків Пол публікує в Інстаграмі.

За словами фотографа, знімати «Формулу-1» саме на Graflex його надихнув журнал 1969, де деякі фотографії перегонів Indy 500 виявилися розмитими й не у фокусі.

На відміну від власників цифрових фотоапаратів, які можуть робити кілька кадрів у секунду, Пол обмежується приблизно двадцятьма знімками за всі перегони. Велику частину часу він проводить за продумуванням компонування і пошуком вдалого кадру.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...