
Джошуа Пол (Joshua Paul) з видання Lollipop Magazine кілька разів використовував камеру Graflex 4 × 5 1913 року за фільмування перегонів «Формула-1». На зроблені ним фотографії в ретро-стилістиці звертають увагу Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.
Пол почав професійно займатися фотографією ще в 1997 році після закінчення коледжу в Каліфорнії. Він співпрацював з декількома журналами, знімаючи історії про подорожі в тому числі на свою камеру з більш ніж віковою історією.
Такого роду камери можна знайти в продажу не тільки у колекціонерів, а й в інтернеті - наприклад, на eBay, де вартість пристрою становить в середньому 400 доларів.
Вперше він знімав перегони на Graflex в 2013 році, а кілька років по тому відкрив власний фотожурнал Lollipop Magazine, документує найвидатніші моменти перегонів. У журналу немає змістовного сайту, його інтернет-майданчик працює тільки як онлайн-магазин друкованого видання, але частина знімків Пол публікує в Інстаграмі.
За словами фотографа, знімати «Формулу-1» саме на Graflex його надихнув журнал 1969, де деякі фотографії перегонів Indy 500 виявилися розмитими й не у фокусі.
На відміну від власників цифрових фотоапаратів, які можуть робити кілька кадрів у секунду, Пол обмежується приблизно двадцятьма знімками за всі перегони. Велику частину часу він проводить за продумуванням компонування і пошуком вдалого кадру.





25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...