"Формулу-1" 21-го століття зняли на фотокамеру початку 20-го

Вийшло вельми непогано.

Фото: uainfo.org

Джошуа Пол (Joshua Paul) з видання Lollipop Magazine кілька разів використовував камеру Graflex 4 × 5 1913 року за фільмування перегонів «Формула-1». На зроблені ним фотографії в ретро-стилістиці звертають увагу Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Пол почав професійно займатися фотографією ще в 1997 році після закінчення коледжу в Каліфорнії. Він співпрацював з декількома журналами, знімаючи історії про подорожі в тому числі на свою камеру з більш ніж віковою історією.

Такого роду камери можна знайти в продажу не тільки у колекціонерів, а й в інтернеті - наприклад, на eBay, де вартість пристрою становить в середньому 400 доларів.

Вперше він знімав перегони на Graflex в 2013 році, а кілька років по тому відкрив власний фотожурнал Lollipop Magazine, документує найвидатніші моменти перегонів. У журналу немає змістовного сайту, його інтернет-майданчик працює тільки як онлайн-магазин друкованого видання, але частина знімків Пол публікує в Інстаграмі.

За словами фотографа, знімати «Формулу-1» саме на Graflex його надихнув журнал 1969, де деякі фотографії перегонів Indy 500 виявилися розмитими й не у фокусі.

На відміну від власників цифрових фотоапаратів, які можуть робити кілька кадрів у секунду, Пол обмежується приблизно двадцятьма знімками за всі перегони. Велику частину часу він проводить за продумуванням компонування і пошуком вдалого кадру.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...