Спецслужби не підглядають в замкову щілину і не чекають поки хтось зробить помилку. Замість цього вони моделюють і створюють ситуації, що дозволяють виявляти потенційних порушників або виконавців на ранніх стадіях.
Вищий рівень професіоналізму полягає в тому, щоб ніхто не запідозрив, що процес суспільної активності ініційований спецслужбами. Російські соцмережі, які заборонені в Україні, як раз і є ідеальним інструментом для створення провокацій і громадських активностей, як в зоні АТО, так і в будь-якому місці України. Чому, використовуючи російські програмні продукти, Україна добровільно передає країні-агресору всю важливу інформацію і дозволяє спецслужбам РФ керувати 13 млн своїх громадян, розповів військовий експерт Олексій Арестович, повідомляють Патріоти України з посиланням на Апостроф.
Всі думають, що спецслужби підглядають в замкову щілину. Особливо, коли це стосується російських соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також антивірусів і бухгалтерських програм 1С. Якби вони так робили, то не працювали б успішно. Та й держава не мала б. Тому вони проводять активні заходи - сценарне планування.
Тепер, уявіть собі, це реальна історія, я спілкувався з добровольцем, який третій рік воює в зоні АТО. І вони виступають за повернення «ВКонтакте»: держава не має права брутально забороняти соцмережі. Я кажу: «А які ваші аргументи, хлопці?»
Вони відповідають: «Розумієш, ми ще під час Майдану знайшли пару патріотичних паблік, вступили туди і там дуже сильно координувалися. Ось третій рік в АТО, листуємося там теж. У нас є секретна група, куди ніхто не може проникнути».
Тепер ставимо себе на місце російських спецслужб. 13 мільйонів користувачів соціальних мереж в Україні - це 13 мільйонів теплих солодких лохів, яких сам Бог велить обдурити. Якщо західні спецслужби захочуть щось таке зробити, то у них є парламентський контроль, контроль з боку інших спецслужб, контроль з боку уряду, незалежного суду і так далі.
Росія - величезна централізована держава, яка здійснює свої заходи за єдиним планом. Роль ФСБ в Росії видно з наступних цифр: Центральний апарат ФСБ - 110 тисяч осіб (це тільки Центральний апарат), тоді як весь радянський КДБ в 1985 році був 85 тисяч чоловік.
У Росії для того, щоб отримати доступ до соціальних мереж, всього цього програмного трешу, не потрібне рішення суду. У них районний опер може відкрити і прочитати все, що завгодно. І тепер уявіть, що для них мета - Україна, «сакральна земля», і вони концентрують на нас всі ресурси.
У 2004 році було прийнято рішення про поглинання України, це 10-річна підготовка і концентрація всіх зусиль: «Останкіно», програми і так далі. Якщо якийсь Павло Дуров, чесний хлопець, намагається не дати програмні коди і доступ до «ВКонтакте», то йому починають пояснювати: «Ось бачиш, багато фотографій. Дізнаєшся цих людей? Це все твої родичі. Дивись, у тебе є двоюрідна сестра блондинка, вона ходить одна темними вулицями - всяке ж може статися з дівчиною. А тут у тебе є троюрідний брат, він хоче вступити до університету, він не вступить до університету, зрозумій це просто. А ще у тебе є бабуся в Омську, живе одна, бабуся не вміє поводитися з газовою плитою, може одного разу отруїтися газом, розумієш? Так що з програмними кодами? Будемо наполягати або зараз швидко домовимося?»
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...
Відомий волонтер РФ Олександр Іванов намагається заволодіти нерухомістю в тимчасово окупованому Маріуполі й інших непідконтрольних Україні містах нібито для потреб своєї волонтерської організації. Листування, які свідчать про махінації з нерухомістю та...