Гамбурзькі курйози G20: Саудівський король залишив подружжя Трампів без житла

​У Гамбурзі триває саміт G20. Однак Білий дім занадто пізно потурбувався про те, де буде розміщена делегація на чолі з президентом США. Відповідальні за це питання чиновники не встигли забронювати номери в готелі.

В результаті Дональд і Меланія Трамп були змушені зупинитися в гостьовому будинку місцевого сенату. Радники президента хотіли забронювати номери в Four Seasons, однак після відправки запиту з'ясувалося, що весь готель на цей час викупила делегація короля Саудівської Аравії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Далі мовою оригіналу.

Остальные гостиницы класса люкс также были забронированы. По данным BuzzFeed, в отеле Reichshof разместилась вьетнамская делегация, в Sofitel остановился турецкий президент, в Park Hyatt проживают президент России, премьеры Южной Кореи и Австралии. Meridien принял делегацию премьер-министра Великобритании. Президент Франции с супругой остановился в Movenpick Hotel. Канцлер Германии, премьеры Канады и Индии поселились в Atlantic Kempinski.

Издание утверждает, что Белому дому пришлось даже рассматривать вариант проживания президента Трампа и первой леди в Берлине. А в Гамбург их бы доставляли вертолетом. Однако от этого плана отказались по ряду причин. Одна из них — проблемы безопасности.

Как уже сообщалось, в Гамбурге полиция с трудом справляется с многотысячными акциями протеста, которые устраивают в городе различные антиглобалисты. Часть из них ведет себя мирно. Одно отдельные радикально настроенные группы провоцируют стычки с правоохранителями.

По данным силовиков, группы агрессивных людей пытаются прорваться к зданию международного торгового центра, где проходит саммит G20. Митингующие атаковали несколько полицейских автомобилей, а вертолет правоохранителей обстреляли сигнальной ракетой. В результате акций протеста уже 159 полицейских получили ранения, 45 человек задержаны.

Организаторам саммита пришлось даже пойти на изменения в программе развлечений, предусмотренной для спутниц и спутников мировых лидеров. Была отменена экскурсия по знаменитому порту Гамбурга. Вместо этого Меланию Трамп и других повезли в центр презентации исследований по климату в отеле Hamburg.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Дивовижна історії: Як рід Івана Мазепи ледве не загинув через вбивство Зеленського

четвер, 9 квітень 2020, 4:00

20 березня 2019 року виповнюється 380 років від дня народження визначного українського діяча, гетьмана України Івана Мазепи. Про родину. Іван Мазепа народився 20 березня 1639 року у козацько-шляхетській родині Правобережжя. Батьком був Степан Адам Мазе...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...