Гарний приклад: В Естонії відкриють пам'ятник жертвам радянського комунізму

На Маарьямаї (височина в Талліні, де встановлені пам'ятники тим, хто воював проти фашистської Німеччини) у 2018 роцы буде встановлено меморіал жертвам комунізму.

Прапор Естонії

В 2018 році в Естонії буде встановлено пам'ятник жертвам комунізму, повідомив у суботу, 25 березня, міністр юстиції Урмас Рейнсалу на пам'ятній церемонії, присвяченій річниці депортації естонців до Сибіру.

"Березнева депортація (1949 рік) була злочинним геноцидом проти нашого народу. Ми ніколи не забудемо жертви, повинні пам'ятати і злочинців проти людяності. У майбутньому році ми відкриємо на Маарьямаї (височина в Талліні, де встановлені пам'ятники тим, хто воював проти фашистської Німеччини) меморіал жертвам комунізму, де будуть викарбувані імена всіх жертв", - сказав міністр.

25 березня 1949 року ухвалою Ради міністрів СРСР у Красноярський край і Новосибірську область, а також частково в Іркутську і Омську області в ході операції Прибій були вислані 7,5 тис. сімей або більше 22 тис. жителів Естонії, в тому числі жінок, старих і дітей.

Більшість з них були звільнені в 1958 році, останніх депортованих звільнили в 1965 році. Багато хто до звільнення не дожили.

В Естонії депортація розглядається як геноцид і злочин проти людяності.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Итак, начнем с главного. Ехать до Еленовки 1,5 часа. Ну, а на собственном авто минут надцать. Вопрос: нахуа тогда поезд? Ответ прост", - Фашик Донецький

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:58

"Многие, наверное, читали супер-пупер новость, мол в оккупированном рф Донецке запустили аж 2 поезда: один будет кататься в Мандрыкино, другой в Еленовку. Ватные пропагандисты верещали, мол эта прарыв, Хунта умылась и так далее, а я ... Я ржал. Вголоси...

"Наступает горячее время, будет интересно. Хотя и страшно. Ведь "зрада" ожидает не только ОРДЛО, но и...Но это уже другая история", - Степова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:26

"Кремль толкает вчерашние "независимые республики" назад в Украину. Так как "кормильцев Украины" Кремль кормить уже не в состоянии. Вот только с такой позицией не согласны ни боевики-террористы из местных жителей, ни более чем 70% жителей ОРДЛО, ни рук...