Гарний приклад: В Естонії відкриють пам'ятник жертвам радянського комунізму

На Маарьямаї (височина в Талліні, де встановлені пам'ятники тим, хто воював проти фашистської Німеччини) у 2018 роцы буде встановлено меморіал жертвам комунізму.

Прапор Естонії

В 2018 році в Естонії буде встановлено пам'ятник жертвам комунізму, повідомив у суботу, 25 березня, міністр юстиції Урмас Рейнсалу на пам'ятній церемонії, присвяченій річниці депортації естонців до Сибіру.

"Березнева депортація (1949 рік) була злочинним геноцидом проти нашого народу. Ми ніколи не забудемо жертви, повинні пам'ятати і злочинців проти людяності. У майбутньому році ми відкриємо на Маарьямаї (височина в Талліні, де встановлені пам'ятники тим, хто воював проти фашистської Німеччини) меморіал жертвам комунізму, де будуть викарбувані імена всіх жертв", - сказав міністр.

25 березня 1949 року ухвалою Ради міністрів СРСР у Красноярський край і Новосибірську область, а також частково в Іркутську і Омську області в ході операції Прибій були вислані 7,5 тис. сімей або більше 22 тис. жителів Естонії, в тому числі жінок, старих і дітей.

Більшість з них були звільнені в 1958 році, останніх депортованих звільнили в 1965 році. Багато хто до звільнення не дожили.

В Естонії депортація розглядається як геноцид і злочин проти людяності.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

П'яний господар влаштував дебош: У Києві поліцейський застрелив бійцівського собаку, котрий кидався на людей в супермаркеті (фото)

субота, 16 лютий 2019, 12:40

Прийшовши в супермаркет, чоловік поліз у бійку з охоронцями - ті зробили йому зауваження за пса без намордника. У Києві п'яний покупець влаштував дебош в супермаркеті, а по прибуттю на місце патрульних поліцейських нацькував на них свого бійцівського п...

Непутінська Росія: Гордон зробив яскраву заяву про Пугачову (відео)

субота, 16 лютий 2019, 12:20

Російська зірка, примадонна Алла Пугачова підтримує Україну в контексті конфлікту з РФ. При цьому зірка найближчим часом не приїде в країну, так як потім може стати жертвою цькування з боку росіян. "Я був би щасливий зробити з неї інтерв'ю. Пугачова – ...