Гарний приклад: В Естонії відкриють пам'ятник жертвам радянського комунізму

На Маарьямаї (височина в Талліні, де встановлені пам'ятники тим, хто воював проти фашистської Німеччини) у 2018 роцы буде встановлено меморіал жертвам комунізму.

Прапор Естонії

В 2018 році в Естонії буде встановлено пам'ятник жертвам комунізму, повідомив у суботу, 25 березня, міністр юстиції Урмас Рейнсалу на пам'ятній церемонії, присвяченій річниці депортації естонців до Сибіру.

"Березнева депортація (1949 рік) була злочинним геноцидом проти нашого народу. Ми ніколи не забудемо жертви, повинні пам'ятати і злочинців проти людяності. У майбутньому році ми відкриємо на Маарьямаї (височина в Талліні, де встановлені пам'ятники тим, хто воював проти фашистської Німеччини) меморіал жертвам комунізму, де будуть викарбувані імена всіх жертв", - сказав міністр.

25 березня 1949 року ухвалою Ради міністрів СРСР у Красноярський край і Новосибірську область, а також частково в Іркутську і Омську області в ході операції Прибій були вислані 7,5 тис. сімей або більше 22 тис. жителів Естонії, в тому числі жінок, старих і дітей.

Більшість з них були звільнені в 1958 році, останніх депортованих звільнили в 1965 році. Багато хто до звільнення не дожили.

В Естонії депортація розглядається як геноцид і злочин проти людяності.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Интернациональный винегрет защитников режима Мадуро", - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2019, 7:40

Стало відомо, що крім військовослужбовців ЗС РФ, а так само НВАК КНР, до Венесуели готуються до відправки бійці іранського Корпусу вартових ісламської революції, буквально днями визнаного в США терористичною організацією. Про це у своєму блозі пише Зли...

"Из того, что об армии говорят "у Зеленского" становится понятно зачем они привлекали людей Гриценко" - волонтер Донік

четвер, 25 квітень 2019, 7:36

Из того, что об армии говорят "у Зеленского" (нужно ТМ зарегистрировать, это скоро будет мемом), в частности говорит выгнанный за пьянство Апаршин, становится понятно зачем они привлекали Гриценко и его людей. Они армию и министерство обороны рассматри...