"ГАЗ - за вас!": Путін, з подачі працівника заводу, оголосив про участь у виборах президента РФ (відео)

За словами глави РФ, «кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає».

Фото: Узнай все.Президент Росії Володимир Путін оголосив про свою участь у виборах 2018 року. Володимир Путін в Нижньому Новгороді взяв участь у мітингу-концерті, присвяченому 85-річчю Горьківського автомобільного заводу, передають Патріоти України.

«Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації. Кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає », - сказав Путін.
Путін оголосив про своє рішення у відповідь на прохання одного із співробітників заводу.

«Сьогодні в цьому залі всі без винятку вас підтримують. Володимир Володимирович, зробіть же нам подарунок, оголосіть своє рішення, адже ми за вас, ГАЗ - за вас», - сказав працівник заводу.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Какая-то невыразимая дикость. Россия до сих пор на коленях", - Казанський (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 2:00

У росіян немає почуття власної гідності, лише страх перед владою. "Смотрю краем глаза прямую линию с Путиным (что скажет на этот раз про Донбасс?), а там опять какой-то мужик на коленях стоит и что-то просит. Видимо, это новый флешмоб - падать на колен...

Хіти тижня. "У північних корейців зараз найбільший шок", - журналіст про переговори Трампа і Ина

понеділок, 18 червень 2018, 1:00

Трамп сказав, що говорив з Ином про права людини. Але це не означає, що вже завтра закриють концтабори, а в’язнів випустять на волю. "Коли керівники КНДР і США стояли перед своїми прапорами, кинулась у вічі схожість кольорів. Оскільки Ин навряд чи має ...