Геть систему! У Лондоні знайшли голуба, що зневажив людські заборони

І зробив це вельми демонстративно.

Фото від znaj.uaУ Лондоні зробили цікавий знімок птаха, який проігнорував табличку з написом про заборону птахів на одному з вокзалів, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Голуб "з чіткою суспільною позицією" став улюбленцем мережі.

На кадрах птах виглядає із-за знака, який гласить "Допоможіть нам захистити вокзал від голубів". Користувачів вразив знімок і вони назвали птаха голубом-анархістом, який не зважає на людські правила та заборони.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

середа, 6 липень 2022, 0:00

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з арм...

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...