Геть систему! У Лондоні знайшли голуба, що зневажив людські заборони

І зробив це вельми демонстративно.

Фото від znaj.uaУ Лондоні зробили цікавий знімок птаха, який проігнорував табличку з написом про заборону птахів на одному з вокзалів, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Голуб "з чіткою суспільною позицією" став улюбленцем мережі.

На кадрах птах виглядає із-за знака, який гласить "Допоможіть нам захистити вокзал від голубів". Користувачів вразив знімок і вони назвали птаха голубом-анархістом, який не зважає на людські правила та заборони.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...