Гідний приклад: Одеський школяр гостро відповів вчительці стосовно російської мови

​Одеса російське місто хтось там казав? Молодь має іншу думку.

Про цю ситуацію розповіла одеситка Майа Тульчинська на своїй сторінці в Фейсбуці, передають Патріоти України.

За її словами, подія мала місце на уроці російської мови в одній з київських гімназій. "Ось прямо зараз, у вересні 2017 року гімназії в центрі Києва вчителька російської мови і літератури просить учнів написати "свою думку" на тему: "Чому ви вважаєте, що російська мова дуже важливий в сучасності".

І відбувається у неї з учнем приблизно наступний діалог:

- Саша, почему ты ничего не написал?

- Потому что я так не считаю.

- Как ты не считаешь?

- Вы просили обосновать, почему русский язык очень важен. Я не считаю, что он очень важен, и я не могу обосновывать то, с чем я не согласен.

- Но как же так, Саша, это же твой родной язык?

- Да, это мой родной язык, но я считаю, что в мире есть более важные и более распространенные языки для международного общения. А в Украине сегодня гораздо важнее развивать украинский язык, чем русский.

- Но ты же говоришь по-русски!

- Я по-украински говорю примерно так же, как по-русски.

- Как ты так можешь говорить, ты же одессит?

- Ну и что? Русский язык от этого важнее в современности не стал.

- Но у вас же там в Одессе есть даже свой особый одесский язык!

- Кто Вам об этом рассказал? Бабель? Эти сведения устарели.

- Ну, видимо, ты просто не одессит..., - резюмировала учительница.

"Чи треба говорити, що у вчительки важка форма коттонізаціі головного мозку. А дитина - моя, так", - пише Майа Тульчинська.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Особливо бісять розмови про те, що німці більше за всіх у Європі допомагають": Аналітик висловився про відмову Шольца поставляти Україні Taurus

четвер, 29 лютий 2024, 8:32

Журналіст InformNapalm Антон Павлушко прокоментував відмову уряду Німеччини постачати в Україну крилаті ракети Taurus, передають Патріоти України. «Таурус всьо Нарешті воно з себе вичавило, що воно не буде давати Україні далекобійні ракети Таурус. А що...

Як вирватися з вирви причинності

четвер, 29 лютий 2024, 7:15

У суспільних науках "вирва причинності" – це демонстрація того, як різні фактори ніби "затягують" події, призводять до визначеного результату. Придумана для пояснення результатів виборів, вона може ілюструвати і ширші суспільні процеси – які ведуть до ...