Глобальне потепління: Кліматолог розповіла, якими стануть наслідки для України

Кліматолог Софія Садогурська розповіла про страшні наслідки глобального потепління для України.

Ілюстрація: ЗМІ

Суспільство повинно замислитися над проблемою глобального потепління вже зараз. Кліматолог Софія Садогурська вважає, що через глобальне потепління в найближчі сто років значна частина півдня України опиниться під водою повідомляють Патріоти України.

Фахівець розповідає наступне: "для України критичною проблемою якщо не зараз, то через років сто, що для історії людства не така вже довга перспектива, є проблема підвищення рівня моря. Піднімається рівень океанів, і здається, ніби це десь далеко. Але ми не повинні забувати, що Україна має одну з найбільш протяжних берегових ліній в Європі. І підвищення рівня моря в глобальному масштабі - це дуже серйозно".

Кліматолог зазначає, що у разі підвищення середньорічної температури хоча б на чотири градуси, ниці райони південних областей поглинуть Чорне та Азовське моря.

"Є прогнози, що, якщо температура за наступні сто років виросте на 4 градуси, то існує загроза затоплення для деяких ділянок в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, північній частини Кримського півострова. Це реальні проблеми".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Великобритания экстренно поставит в Украину противотанковое вооружение - Бутусов

вівторок, 18 січень 2022, 20:07

Это просто грандиозное продвижение для нашей обороноспособности и внешней политики, которое трудно переоценить. Фронт поддержки Украины расширяется. Министр обороны Великобритании Бен Уоллес заявил 17 января, что Великобритания поставит в Украину "лег...

Хіти тижня. Розкол у Кремлі, небажана багатовекторність та вразлива армія Путіна: Військовий експерт розповів, що означають протести в Казахстані для України

вівторок, 18 січень 2022, 18:00

Вплутавшись у ситуацію в Казахстані, армія президента РФ Володимира Путіна критично ослабла. На повномасштабний наступ в Україну агресор не має необхідних коштів. І щоб їх тепер зібрати, знадобиться щонайменше рік. Тим часом у Кремлі намітився черговий...