Глобальне потепління: Кліматолог розповіла, якими стануть наслідки для України

Кліматолог Софія Садогурська розповіла про страшні наслідки глобального потепління для України.

Ілюстрація: ЗМІ

Суспільство повинно замислитися над проблемою глобального потепління вже зараз. Кліматолог Софія Садогурська вважає, що через глобальне потепління в найближчі сто років значна частина півдня України опиниться під водою повідомляють Патріоти України.

Фахівець розповідає наступне: "для України критичною проблемою якщо не зараз, то через років сто, що для історії людства не така вже довга перспектива, є проблема підвищення рівня моря. Піднімається рівень океанів, і здається, ніби це десь далеко. Але ми не повинні забувати, що Україна має одну з найбільш протяжних берегових ліній в Європі. І підвищення рівня моря в глобальному масштабі - це дуже серйозно".

Кліматолог зазначає, що у разі підвищення середньорічної температури хоча б на чотири градуси, ниці райони південних областей поглинуть Чорне та Азовське моря.

"Є прогнози, що, якщо температура за наступні сто років виросте на 4 градуси, то існує загроза затоплення для деяких ділянок в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, північній частини Кримського півострова. Це реальні проблеми".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Огляд сил та засобів спеціального призначення зс рф на театрі бойових дій, ... - Машовець

неділя, 5 лютий 2023, 1:00

1. По силам та засобам спеціального призначення зс рф, а також окремим підрозділам командування російських ссо станом... на 2 дня тому... Джерело

Підрахунки співвідношення ресурсів союзників і Росії показали дуже цікаві результати (інфографіка)

неділя, 5 лютий 2023, 0:29

"І про "війну на виснаження". Тут порахували співвідношення ресурсів союзників і Росії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує: