Глобальне потепління: Кліматолог розповіла, якими стануть наслідки для України

Кліматолог Софія Садогурська розповіла про страшні наслідки глобального потепління для України.

Ілюстрація: ЗМІ

Суспільство повинно замислитися над проблемою глобального потепління вже зараз. Кліматолог Софія Садогурська вважає, що через глобальне потепління в найближчі сто років значна частина півдня України опиниться під водою повідомляють Патріоти України.

Фахівець розповідає наступне: "для України критичною проблемою якщо не зараз, то через років сто, що для історії людства не така вже довга перспектива, є проблема підвищення рівня моря. Піднімається рівень океанів, і здається, ніби це десь далеко. Але ми не повинні забувати, що Україна має одну з найбільш протяжних берегових ліній в Європі. І підвищення рівня моря в глобальному масштабі - це дуже серйозно".

Кліматолог зазначає, що у разі підвищення середньорічної температури хоча б на чотири градуси, ниці райони південних областей поглинуть Чорне та Азовське моря.

"Є прогнози, що, якщо температура за наступні сто років виросте на 4 градуси, то існує загроза затоплення для деяких ділянок в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, північній частини Кримського півострова. Це реальні проблеми".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Прихожане УПЦ МП одурманены и одурачены вороватыми пашами-мерседесами, но покажите кто и когда их пытался образумить", - Борислав Береза

п’ятниця, 31 березень 2023, 13:52

"Я смотрю на это фото и вижу не паству УПЦ МП, а заблудших и одурманенных людей. До душ и мозгов этих людей достучались московские попы, которые используют их в своих интересах. Эти люди лишь инструменты в руках такой мерзости, как Паша-мерседес", - пи...

Потап та Каменських розлучаються?: Відомий блогер запевнив, що Настя вже подала заяву

п’ятниця, 31 березень 2023, 13:43

Шанувальники продюсера Потапа та співачки Насті Каменських стурбовані новинами стосовно особистого життя пари. Після заяв експідопічної шоумена GIP C про його домагання у Мережі почали обговорювати можливий розрив зіркового подружжя. Зокрема, відомий б...