"Гомосовєтікуси" інтелектуальної еліти: Українські "експерти" як "корисні ідіоти" Кремля

Російські маніпулятори ніби грають на інструменті – натискають в потрібний момент потрібну клавішу з черговим проросійським українським «експертом».

Петро Толочко: «чия Анна Ярославна? – вона наша, вона спільна наша… все було російське, в тому числі була росіянкою і Анна Ярославна»Російські маніпулятори ніби грають на інструменті – натискають в потрібний момент потрібну клавішу з черговим проросійським українським «експертом».

Останній приклад – вчорашній виступ українського археолога, історика, професора Петра Толочка в ефірі «Росія 24». Толочко – ідеальний «корисний ідіот»: «нікуди ми від Росії не дінемося, це наш стратегічний партнер на всі наступні століття», «біологічно українці і росіяни – один народ», «можна було модифікувати СРСР, а не розвалювати і руйнувати, єдність так чи інакше відновиться», «російська мова – рідна для Шевченка» та інші вигідні Росії ідеї він із задоволенням озвучує і навіть намагається доводити за допомогою лже-аргументів.

Конкретно у вчорашньому ефірі він лестив ворожим пропагандистам: «мені здається, що у вашій студії чітко і грамотно розставлені всі крапки над «i», «чия Анна Ярославна? – вона наша, вона спільна наша… все було російське, в тому числі була росіянкою і Анна Ярославна», «коли я слухав інтерв’ю Володимира Володимировича Путіна, мені нічого не різонуло, не здалося чогось неприродним, що він щось присвоює».

Я особисто прощаю цю витівку історику, адже йому вже під 80 років. Всяке буває, знаєте, можна списати на старечий маразм і відсутність розуміння об’єктивної реальності. Але коли я дізнався, що цей «учений» останні 30 років(!!!) був директором Інституту археології Національної Академії Наук України, у мене стався напад люті.

Саме такі «гомосовєтікуси» інтелектуальної еліти заважають вирватися українцям з імперських кайданів. Вони звикли працювати в сфері історії або будь-якої іншої науки, виключно обслуговуючи радянську пропаганду й ідеологію. І відмовляються перезавантажити свій світогляд.

Не дивно, що такі русофильные персонажі нікому не цікаві, крім Кремля, який з легкістю заманює їх в капкан пропагандистів. Ті струшують з них пил і перетворюють з даремних ідіотів в корисних – дають їм можливість висловитися і заодно почухати своє самолюбство. Цей же Толочко, наприклад, в минулому році давав інтерв’ю «Українського вибору» Медведчука, в якому наполегливо доводив, що Україні потрібно федеративну державу.

І таких антиукраїнських «експертів» в Україні залишилося досить багато. Більш того, у них є свої послідовники, «ватні» «падаваны». Всіх їх викине на узбіччя історії, як не пройшли природний відбір в ході еволюції свідомості.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...