Гостинність і позитив: Гості "Євробачення" про Україну

92% іноземних гостей Євробачення-2017 хочуть ще раз відвідати Україну.

Фото: УНІАН

Серед іноземців, які відвідали міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 в Києві, 92% висловили бажання ще раз відвідати Україну. Про це свідчать результати соцопитування Інституту світової політики та компанії GfK Ukraine, повідомляють Патріоти України.

Так, 34% гостей конкурсу стали асоціювати Україну насамперед з "гостинністю і позитивними людьми", 24% - з "красивим містом Києвом". Крім цього, ще 15% опитаних іноземців відзначили високий рівень організації конкурсу, 13% сказали, що їм подобається українська кухня, 12% асоціюють Україну з красивими дівчатами, також 12% відзначили давню культуру і історію України.

При цьому 24% опитаних іноземців відзначили, що до приїзду на Євробачення-2017 асоціювали Україну з військовим конфліктом. Основні ж побоювання перед відвідуванням Києва у іноземців були пов'язані з безпекою і війною (56%), терактами (43%), високим рівнем злочинності (15%).

Опитування іноземних гостей Євробачення проводилося Інститутом світової політики і компанією GfK Ukraine у період з 9 по 13 травня 2017 року. Всього методом комп'ютеризованого особистого інтерв'ю було опитано 1 060 респондентів у віці від 18 років, які не є громадянами України і приїхали в Україну саме через проведення Євробачення. Респонденти були обрані випадковим чином в Києві в місцях найбільшого скупчення цільової аудиторії.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна створила у Росії мережу агентів та передає їм для диверсій контрабандою БПЛА, - CNN

понеділок, 5 червень 2023, 14:22

Україна створила у Росії мережу добре підготовлених агентів для диверсій та надає їм безпілотники власного виробництва, які, ймовірно, потрапляють в РФ контрабандними маршрутами. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела, ознайомлені з даними амер...

Має товсту папку з компроматом: Жданов розповів, як Путін "викручує руки" Орбану

понеділок, 5 червень 2023, 9:30

Російський диктатор Путін очевидно має потужний компромат на скандального прем'єра Угорщини Віктора Орбана. Іншого пояснення скандальним заявам Орбана, які становлять небезпеку не лише для України, але і для Угорщини, немає. Таку думку висловив військо...