
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликає учасників блокади Донбасу зібратися і знайти спільне вирішення проблеми. Про це він написав у Facebook, інформують Патріоти України.
"Закликаю усіх, хто справді зацікавлений у вирішенні цього комплексу проблем - до професійного обговорення і спільної роботи. Уряд готовий стати майданчиком для такої роботи", - заявив очільник Кабміну.
За його словами, представники авторитетних громадських організацій сформулювали свою позицію щодо вирішення питань, пов'язаних з так званою "вугільною блокадою".
"Можу погоджуватись чи не погоджуватись з конкретними оцінками чи рекомендаціями, сформульованими у цій заяві, але не можу не погодитись з принциповою позицію - потрібно нам усім визначити чітку державну політику як в сфері енергетики, так і в питаннях окупованих територій. Тільки тоді можна запобігти спекуляцій і зловживань у цій сфері", - написав він.
Гройсман відреагував на відповідне звернення громадських організацій та аналітичних центрів щодо вирішення проблем енергетичної незалежності України.
Повідомлення, що Сили Оборони змусили ворога залишити позиції на Кірнбурській косі, де після того встановили синьо-жовтий прапор справило ефект інформаційної бомби, зазначають Патріоти України. Там зазначають, що ворог не вийшов з неї і продовжує з кос...
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...