І "візитівка Яроша" на додачу: "СПГ-9 у них больше нет. Позиция уничтожена. Сепарня попряталась в укрытия", - у "Правому секторі" розповіли новину зі Світлодарської дуги

В результаті атаки у відповідь від штурмової роти ПС бойовики залишилися без гранатомета.

Ілюстрація:Depo.ua

Волонтер Юрій Мисягін і командир 1-ї окремої Штурмової роти ДУК "Правий Сектор" Олександр Карась поділилися подробицями однієї сутички на Світлодарській дузі донбаського фронту. Про це вони розповіли у Facebook, зазначають Патріоти України.

Ось, що пише Юрій Мисягін:

"Рано утром, хороший день да ещё и светит солнце, сепарня вытащила СПГ-9 (гранатомёт ) и начала крыть наши позиции. Вообще обнаглели. Ни ОБСЕ на них нет, ни "спостережних" миссий.

Штурмовая рота ПС в составе 1-го батальона 54-й бригады в подобных ситуациях долго не молчит. Они вызвали ответку из Алеппо:))

Минометка подлетела, расположилась, по координатам из волонтерских планшетов с специальными картами прицелилась и наваляла в ответ. А потом еще раз навалила. Ну так, чтобы потом тихо было.

СПГ-9 у них больше больше нет. Позиция уничтожена. Сепарня попряталась в укрытия".

А ось як описує ту ж саму ж сутичку Олександр Карась:

"Сонячний ранок, мінометний розрахунок на своїх місцях, Даю дані по цілі:- "По готовності доповісти!", "Готові!", "Вогонь". Ціль (СПГ-9, якраз веде вогонь по нашим позиціям) бачимо, як на долоні - за допомогою деяких хитрих штучок і справжніх патріотів).

" Правіше 30". "Готові". "Вогонь". Бачимо, як орки кинули шайтан-трубу і тікають в укриття. "Є попадання! Давай ще парочку, щоб не рипались". "Вогонь!" "Є накриття!". "Відбій".

Розраунок швидко переводить міномет в походне положення, ціпляє до машини і ми всі благополучно відходимо... Тепер хай шукають вітра в полі! Слава Україні!

P. S. Батальйонна мінометка - нас не видно, але ми завжди поряд і готові наваляти!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Міг змінити хід війни на Донбасі: За що загинув генерал Кульчицький

субота, 30 травень 2020, 10:44

Генерал Кульчицький загинув 29 травня 2014 року під Слов’янськом, коли вертоліт Нацгвардії збили з ПЗРК сепаратисти. Рівно 6 років тому, 29 травня 2014 року, поблизу Слов’янська сепаратисти збили український вертоліт Мі-8. Тоді загинули 12 воїнів Нацгв...

"До того часу, поки цей схиблений цінносний вибір буде заражати, інфікувати українське суспільство - ми будемо блудить", - Безсмертний

субота, 30 травень 2020, 10:24

Дипломат зауважив, що через невизначені цінності щодо вибору української держави зараз відбуваються події в Криму і на Донбасі. Дипломат Роман Безсмертний заявив, що для того, щоб зняти цілу низку проблем, Україні треба чітко визначитись з ціннісними п...