"Я неНЯВиджу людей!", - Кошак з суворою мармизою став зіркою інтернету (фото)

Кіт на прізвисько Кайро, породи канадський сфінкс, який знаменитий озлобленим виразом обличчя, стрімко набирає кількість шанувальників.

Фото: fakty.ictv.ua

Кожен день він радує користувачів своїм виразом обличчя в Instagram. Навіть господиня кота називає його гремліном. Все через дивні звуки, які він видає замість нявкання, з усмішкою розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Кожне фото і відео з твариною супроводжує смішний коментар. Наприклад: "Не відволікай мене! Я покусаю твоє обличчя кожним зі своїх семи зубів".

Зараз на акаунт кота підписані 18 тисяч осіб, а кожен запис набирає близько тисячі лайків.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перелом на фронте будет этим летом, а до ноября произойдет разгром российской армии", - Береза

середа, 25 травень 2022, 15:15

"Наверное это один из моих главных текстов за последнее время. И это текст не политика, а аналитика солдата и гражданина. Прочтите его до конца. Не очень коротко, но по сути. Что для нас сейчас главное? Главное - это чтобы после того, как мы накопим за...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...