"Я считаю, что никакой Украины нет, украинцев тоже нет": Російський режисер українського походження зробив скандальну заяву (відео)

​Кінодіяч сказав про це під час телеефіру.

Фото: Володимир БорткоУкраїни немає так само, як і українців. Таку думку висловив російський режисер Володимир Бортко під час ток-шоу "Час покаже" на пропагандистському "Першому каналі", повідомляють Патріоти України.

"Скажу не як режисер, а як людина, що прожила в Україні досить довго. Я вважаю, що ніякої України немає, українців теж немає. Є південна гілка російського народу, і колись ми все одно об'єднаємося, аж до того, що колись належало в результаті Польщі: тобто Львів і все інше", - заявив режисер.

Комментуючи ситуацію з Саакашвілі, режисер зізнався, що йому подобається те, що відбувається. "Це все мені дуже подобається. Я до цього ставлюся дуже добре з однієї простої причини: чим більше буде ось такого в Україні, тим швидше вона повернеться в свою гавань, в нашу сім'ю. Чим більше, тим краще", - зазначив Володимир Бортко.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як вирватися з вирви причинності

четвер, 29 лютий 2024, 7:15

У суспільних науках "вирва причинності" – це демонстрація того, як різні фактори ніби "затягують" події, призводять до визначеного результату. Придумана для пояснення результатів виборів, вона може ілюструвати і ширші суспільні процеси – які ведуть до ...

Народні прикмети на 29 лютого. День святого Касіяна Взагалі цей день забобонні пращури вважали дуже несприятливим і навіть небезпечним

четвер, 29 лютий 2024, 7:05

29 лютого, в православному календарі день пам’яті святого Касіяна. Визначний церковний діяч IV-V століть на теренах Східної та Західної Римської імперії. Іван Касіян народився близько 360 року, ймовірно, в області Скіфії, на північному Причорномор’ї т...