України немає так само, як і українців. Таку думку висловив російський режисер Володимир Бортко під час ток-шоу "Час покаже" на пропагандистському "Першому каналі", повідомляють Патріоти України.
"Скажу не як режисер, а як людина, що прожила в Україні досить довго. Я вважаю, що ніякої України немає, українців теж немає. Є південна гілка російського народу, і колись ми все одно об'єднаємося, аж до того, що колись належало в результаті Польщі: тобто Львів і все інше", - заявив режисер.
Комментуючи ситуацію з Саакашвілі, режисер зізнався, що йому подобається те, що відбувається. "Це все мені дуже подобається. Я до цього ставлюся дуже добре з однієї простої причини: чим більше буде ось такого в Україні, тим швидше вона повернеться в свою гавань, в нашу сім'ю. Чим більше, тим краще", - зазначив Володимир Бортко.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...